Warszawa, 31 maja 2009 – Wyszukiwarka Google twierdzi, że Jej Perfekcyjność to „brzydka lesbijka”! Czy więc jednak zamierza zmienić płeć na stałe?

Po wpisaniu w wyszukiwarkę grafiki w Google frazy”brzydkie lesbijki” na pierwszej stronie wyskakuje jako czwarte w kolejności… zdjęcie Jej Perfekcyjności! O sprawie poinformowała Jej Perfekcyjność znajoma studentka socjologii Pa. Trans jest zaskoczona taką sytuacją i podkreśliła, że choć nie ma nic do lesbijek, to nie czuje się jedną z nich.

– Byłem heteroseksualistą, byłem biseksualistą, byłem gejem… ale nigdy nie lesbijką – powiedziała. – Teraz jestem zdecydowamie poza kategoriami seksualnymi, bo nie obcuję płciowo od wielu lat z nikim. I nie zamierzam na pewno stawać się lesbijką.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy otrzymują taki sam wynik po wpisaniu wspomnianych słów kluczowych. Wszystko zależy bowiem także od historii przeglądanych witryn i włączonym filtrze, który zmienić można w ustawieniach wyszukiwarki Google. Jej Perfekcyjność poinformowała, że jej biuro prasowe trzykrotnie sprawdzało czy jej zdjęcie wyskoczy w trakcie wyszukiwania i za każdym razem wynik testu był negatywny.

– Widać, dla niektórych osób po prostu zawsze będę brzydką lesbijką – śmieje się Jej Perfekcyjność. – Dla innych pozostanę pewno starym transem albo przegiętym gejem. Jest mi to w sumie dość obojętne…

Po raz kolejny także Jej Perfekcyjność podkreśliła, że nie zamierza zmieniać płci ani na żeńską, ani na męską.


Strona z wynikami wyszukiwania (kliknij, aby powiększyć)

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!