Warszawa, 27 maja 2009 – Pierwsze miejsce zajmuje fotoblog Jej Perfekcyjności w serwisie operatora komórkowego playonline.pl. Z blogiem użytkownika Waldemar są niekwetionowanymi liderami rankingu.

Z 248 punktami Jej Perfekcyjność tylko nieznacznie, bo o 4 punkty wyprzedza swojego rywala. Osoba zajmująca trzecie miejsce – użytkownik witmann ma punktów tylko 80, co gwarantuje, że przez długi czas nikt z pierwszych dwóch miejsc tras nie wyrzuci. Na tej stronie można kontrolować na bieżąco wyniki rankingu użytkowników. Niestety, nie ma na niej wyjaśnienia w jaki sposób ranking jest tworzony.

– Nie wiedziałem, że ten ranking jeszcze istnieje! – powiedziała zaskoczona Jej Perfekcyjność. – Dowiaduję się o nim od was. No a o tym, że jestem na nim pierwszy, tym bardziej. To strasznie miła niespodzianka.

W początkach istnienia serwisu playmobile.pl (wcześniej także nadchodzi4.pl) ranking ten odgryał dużą rolę a zasady jego ustalania zmieniały się – najpierw, by promować najaktywniejszych a potem – by nie dyskryminować nowe osoby. Ponieważ jednak budził dużo kontrowersji, został po jakimś czasie zlikwidowany. Okazuje się jednak, że twórcy portalu postanowili go wznowić. Nie jest jednak tak eksponowany, jak dawniej, gdy toczyła się zażarta walka o miejsca w nim.

– Domyślam się, że mało kto o nim wie dzisiaj – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Skoro bowiem ja nie wiedziałem, że jestem w nim pierwszy… To nie świadczy najlepiej o promocji, jaką robią mu twórcy strony. Nie zmienia to faktu, że jest mi miło.

W rankingu, który w ubiegłym roku prowadzony był w serwisie Play, Jej Perfekcyjność plasowała się na wysokich pozycjach. Nigdy jednak nie zajęła miejsca pierwszego. Informowaliśmy o przebiegu jej „kariery” w serwisie m.in. w informacji Fotoblog w pierwszej dziesiątce!. Fotobloga Jej Perfekcyjności znaleźć można pod adresem JejPerfekcyjnosc4.prv.pl.


Pierwsze trzy miejsca rankingu


Strona rankigu

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!