Warszawa, 20 maja 2009 – Niepowtarzalna okazja! Wygraj dwuosobowe zaproszenie na after-party w klubie Capitol po 21st Floor-Sitting Party „Weekend Starts on Tuesday”!

„Over The Rainbow”, bo tak nazywa się impreza przyciągnąć ma przede wszystkim występem londyńskiej DJki Naomi Shimada! Uwielbiana przez środowisko gejowskie, została sprowadzona na tę noc specjalnie dla LBGTQ. Na imprezie inaugurującej cykl imprez Over the Rainbow w klubie Capitol Naomi Shimada rozgrzeje publiczność swoim supertanecznym setem didżejskim wspierana przez topowych polskich DJ – Moondeck grającą mieszankę happyhouse i sexydeephouse oraz rezydenta poznańskiego SQ – DJ Base’a.

– To będzie niezapomniane doznanie muzyczne – zapowiada Jej Perfekcyjność. – Ale nie tylko! Przewidujemy w klubie mnóstwo niespodzianek i miłych wrażeń.

Mimo zaledwie 21 lat Naomi zdążyła odcisnąć swoje ślady w świecie mody (jako modelka, została twarzą i ciałem nowej kampanii The Body Shop), podbiła serca widzów jako prezenterka MTV i zatrzęsła życiem klubowym stając za dekami podczas najgorętszych imprez, topowych pokazów mody, grając dla wybrednych, londyńskich fanów tanecznych brzmień.

Masz niepowtarzalną okazję wygrać zaproszenie na ten wieczór w klubie Capitol dla siebie i osoby towarzyszącej! Spróbuj, wygraj i poznaj na żywo Jej Perfekcyjność oraz jej przyjaciół, znajomych i fanów.

Wystarczy, że odpowiesz na proste pytanie: Kiedy odbyło się XX Floor-Sitting Party „Jej Perfekcyjność Loves You!”?. Odpowiedzi wyślij do czwartku do północy na adres JejPerfekcyjnosc@tlen.pl. Nie zapomnij w mailu podać swojego imienia, nazwiska oraz wieku.
Do rozlosowania mamy 10 podwójnych zaproszeń. Będzie można je odebrać w kasie Capitolu w piątek od 15 do 18. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w piątek chwilę po północy.


Plakt reklamujący piątkową imprezę

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!