Warszawa, 16 maja 2009 – Każdy występ Antoine Clamarana w warszawskiej Utopii to wielkie wydarzenie. DJ jest światowej sławy gwiazdą i dlatego właśnie rozmawiać z nim dzisiaj będzie Jej Perfekcyjność.

Weekend dla trans zaczął się wczoraj, gdy odwiedziła klub Capitol. Tam, na imprezie Hed Kandi mogła wraz ze znajomymi skosztować najlepszych dźwięków na świecie. Wtajemniczeni wiedzą, że Hed Kandi to światowy fenomen kultury klubowej, który porywa tłumy fanów clubbingu gdziekolwiek zawita. Eventy organizowane są w większości najlepszych imprezowych lokalizacji na Ziemi. Hed Kandi bawiło klubowiczów od Ibizy, po Nowy Jorku, San Francisco, Montreal, Moskwę, Kijów, Ibizę, Dubaj, Auckland, Bangkok, Kapsztad, Punta del Este i szereg innych miejsc. Po oficjalnym przejęciu rezydentury Hed Kandi od kwietnia 2009, stołeczny klub Capitol co miesiąc będzie serwował swoim gościom starannie wyselekcjonowaną dawkę funky i disco house’u, wszystko w wykonaniu światowych gwiazd sceny klubowej.

– Bawiliśmy się naprawdę przednio – skomentowała Jej Perfekcyjność. – Nie wszystko było idealne, ludzi było może za dużo, ale muzycznie nie mam tej imprezie niczego do zarzucenia.

Noc dla niej skończyła się jednak w klubie Utopia, gdzie na „Revival! ’80, ’90” klubowicze rozgrzewali się przed wydarzeniem, które jest – jak zawsze – jednym z najważniejszych na klubowej mapie Warszawy. Dziś bowiem w Utopii „Special Resident Night” podczas której Antoine Clamaran wystąpi ze swoim dorocznym koncertem. Jego imię znane od ponad 25-stu lat symbolizuje talent, sukces oraz uniwersalny i charakterystyczny tylko dla niego sposób gry. Jako rezydent MIX Club oraz FG DJ Radio, dzieli swój czas miedzy pracą nad nowym albumem a występami na żywo, którymi zaszczyca klubowiczów w Paryżu jak i tych z Tokio czy Miami. Antoine Clamaran jest pionierem i ambasadorem francuskiej sceny housowej, a jego diaboliczne sety zdobywają ogromne uznanie wśród klubowiczów na całym świecie. Jego eklektyczny styl charakteryzujący się mocnymi i buntowniczymi bitami zagrzewa do zabawy miliony fanów. W stolicy Polski występuje tylko w Utopii.

– Spotka mnie zaszczyt porozmawiania z nim dzisiaj sam-na-sam – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Cieszę się strasznie, bo Clamaran to przecież żywa legenda. I dlatego już nie mogę doczekać się dzisiejszej nocy.

Od 6 lat DJ współpracuje ze znanym warszawskim klubem.
Bezpośrednio przed tą imprezą, Jej Perfekcyjność zamierza odwiedzić Discrete, gdzie tej nocy „Lola Lou Overloaded”, czyli niepowtarzalna okazja zobaczenia znanej drag queen w nowej roli. Organizatorzy zachęcają: „Przyjdźcie i tańczmy do bladego świtu w podziemiach centrum Warszawy, do najlepszych i najbardziej energetycznych Londyńskich kawałków ostatniego czasu o mocnym deep & hard housowym brzmieniu. Niech bass przeszyje wasze serca a bit nada im rytm. Era Ministry of Sound i Almighty Records wciąż żyje w nas. ” Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że zjawi się w klubie około północy.


Plakat reklamujący noc w Discrete


Miniatura ogromnych reklam nocy z Antoine Clamaran w Utopii

/VIPNews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!