Warszawa, 11 maja 2009 – To informacja sprawdzona i pewna. Jej Perfekcyjność wznawia cykl Floor-Sitting Party a najbliższa impreza odbędzie się już 22 maja.

Plotki i pogłoski na temat tego, czy jeszcze kiedykolwiek będzie dane nam usłyszeć o F-SP pojawiały się od dawna. Dzisiaj Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że w ciągu dwu dni wyśle do zaproszonych informację o imprezie. Nie zdradziła – tradycyjnie – jak nazywać się będzie wydarzenie ani tym bardziej jaki przewiduje podczas imprezy dress-code, ale wiadomo już, że wszystko będzie miało miejsce w piątek 22 maja.

– Na pewno dwudziesta pierwsza edycja nie będzie tak wystawna jak poprzednia, jubileuszowa – zapowiedziała. – Ale nie zabraknie na niej stałych elementów, czyli dobrej muzyki, doborowego towarzystwa i porządnej dawki młodej sztuki.

Trans zapowiedziała, że na wydarzeniu zjawi się około 20 osób, głównie nieheteroseksualnych. Impreza odbędzie się, także tradycyjnie, w mieszkaniu Jej Perfekcyjności na warszawskiej Ochocie. Zabawa trwać będzie od 22:00 do 24:00. Już dziś wiadomo, że wydarzeniem artystycznym spotkania ma być wystawa i pokaz prac Łovika, młodego artysty-maturzysty, który od ponad 3 lat zajmuje się sztuką wizualną, głównie rysunkiem i fotografią. Jej Perfekcyjność zdradziła też, że sety muzyczne na imprezę przygotuje znany dj Alex Efler z RadioGlam.com. Przygotowane przez niego zestawy muzyczne już od dawna pojawiają się na imprezach Jej Perfekcyjności i cieszą się ogromną popularnością wśród gości.

– Wyjątkowo jednak mam dla moich gości coś specjalnego, wielkie afeter party – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Na razie nie zdradzam szczegółów, ale impreza odbędzie się w jednym z warszawskich klubów i będzie doskonałym uzupełnieniem F-SP! To zupełnie nowy projekt i mam nadzieję, że wszystko się uda jak zwykle.

Podstawową zasadą wydarzenia jest zajmowanie miejsc siedzących na podłodze – goście nie mogą siadać w miejscach tradycyjnie w naszej kulturze do tego przewidzianych. Bardzo ważnym jej elementem jest także dress-code, który narzuca organizatorka. Ostatnia dotychczas impreza z cyklu Floor-Sitting Party miała miejsce 16 stycznia. Dwudziesta edycja, nazwana „Jej Perfekcyjność loves you” była bardzo wyjątkowa – nie tylko ze względu na rozmiar imprezy i zmienione zasady jej trwania, ale także z powodu obecnych na niej gości. Więcej o imprezie przeczytasz tutaj, zaś relację z niej znajdziesz tutaj.

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od blisko 3 lat średnio raz na 6 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner, na żywo grał DJ Maniek a śpiewał Patryk. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!