Zachodniopomorskie, 9 kwietnia 2009 – Kolejna skuteczna dieta Jej Perfekcyjności. Zapowiedziana 23 lutego 2009 zmiana przynosi już efekty.

Znana pod nazwą Diety Trzech Zer skuteczna przemiana pozwoliła Jej Perfekcyjności kilka lat temu zrzucić aż 28,5 kg. Tym razem cel jest niższy 0 tylko 7 kg, czyli dokładnie tyle, ile pozwoliła sobie przytyć trans od listopada. Gdy zaczynała dietę podkreślała, że wzrost masy ciała przyszedł niespodziewanie i wcale nie rzucał się znacząco w oczy.

– Ale gdy zacząłem to odczuwać i zauważać, z szokiem zeszedłem z wagi – powiedziała. – Naprawdę nie spodziewałem się, że można przytyć tak szybko, tak znacznie i tak niezauważalnie.

Jej Perfekcyjność podkreśla, że spadek wagi zawdzięcza uregulowaniu posiłków, zmianie jakościowej dotyczącej tego, co je oraz stosowaniu się do kilku prostych, powszechnie znanych zasad, które jednak ciężko stosować na codzień. Do najważniejszych zaliczyła regularnie jedzenie, niewielkie zmniejszenie jedzonych porcji, zwiększenie ilości kilometrów przemierzanych codziennie pieszo oraz samodzielne przygotowywanie posiłków, co daje całkowitą kontrolę nad użytymi produktami jak i procesem obróbki.

Zapowiedziana ponad miesiąc temu dieta wywołała pewien szok. Duża część znajomych Jej Perfekcyjności, jej przyjaciół i fanów, nie mogła uwierzyć, że trans przytyła aż tyle.

„Z przykrością muszę stwierdzić, że potwierdziły się moje obawy dotyczące mojego ciała. (…) Przytyłam ponad 7 kilogramów i muszę sobie z tym poradzić. Dlatego oficjalnie od 23 lutego przechodzę na dietę, która ma pomóc mi zredukować wagę do pożądanego poziomu. Wierzę, że mi się to uda. Zaplanowany przeze mnie dwumiesięczny okres >dojścia do siebie< będzie dla mnie czasem trudnym i dlatego już teraz chcę >z góry< podziękować za wsparcie i pomoc, którego na pewno nie zabraknie z Waszej strony." - czytaliśmy w oświadczeniu.

Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że Jej Perfekcyjność… schudła więcej! Powodem podania nieprawdziwej informacji o utraconych kilogramach jest zaś to, że informacja o przytyciu także była zaniżona. Prawdopodobnie więc Jej Perfekcyjność nie tylko przytyła więcej niż podawano w lutym, ale także schudła więcej niż głosi oficjalny komunikat prasowy przekazany dzisiaj./p>

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!