Warszawa, 7 kwietnia 2009 – Znamy logo Międzynarodowego Dnia Paris Hilton 2009! Dzisiaj Formacja Różowe Saneczki ujawniła jak będzie wyglądać znak rozpoznawczy wykorzystywany 3 maja.

Ogłoszenie logotypu nastąpiło dziś na konferencji prasowej. Trzy wersje językowe logo są już dostępne na stronie Dnia.
Logotypy przedstawiają siedzącą uśmiechniętą Paris Hilton z pieskiem na kolanach. Jak podkreślają organizatorzy – takie logo ma nie tylko oddawać charakter samej gwiazdy, ale także radość, z jaką wiązać się ma świętowanie jej dnia.

– Generalne przesłanie jest takie, że Paris nadaje się na Generalnego Sekretarza ONZ – powiedziała w rozmowie telefonicznej Jej Perfekcyjność, przebywająca aktualnie w Szczecinie. – Chcemy w ten sposób symbolicznie podkreślić to, że jest idealną osobą na to stanowisko.

Logotypy można już w różnych rozdzielczościach pobrać ze strony Dnia Paris Hilton. Organziatorzy zachęcają do tego, by drukować je, powielać i propagować – w ten sposób przyczyniając się do promocji święta. Liczą także na to, że manifestanci 3 maja pod Pałacem Prezydenckim będą je także posiadać.

– Dla pewności konsultowaliśmy tłumaczenia nazwy dnia na języki obce ze specjalistami – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Tak jak rok temu arabista zajmował się przekładem nazwy święta na język zrozumiały w Damaszku, tak tym razem prosiliśmy o pomoc anglistę i germanistkę.

Formacja Różowe Saneczki, jako główny organizator MDPH w Polsce, potwierdziła, że w ciągu najbliższych dni do odpowiedniego biura w Urzędzie m. st. Warszawy wpłynie informacja o planowanej na 3 maja manifestacji pod Pałacem Prezydenckim. Zgłoszenie manifestacji dopełni formalności związanych z prawnym zabezpieczeniem organizacji kulminacyjnych części obchodów Międzynarodowego Dnia Paris Hilton 2009 w Warszawie.


Oficjalne logo MDPH 2009

Więcej informacji na stronie DzienParisHilton.prv.pl.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!