Warszawa, 13 kwietnia 2009 – Nowy wygląd profilu MySpace Jej Perfekcyjności od kilku dni już działa. W ten sposób trans wykorzystuje nowe możliwości serwisu społecznościowego.

Nowy wygląd jest zdecydowanie bardziej przejrzysty i – co podkreśla Jej Perfekcyjność – łatwiejszy w obsłudze i dostosowywaniu do swoich potrzeb. Zmiana polega nie tylko na możliwości innego niż dotychczas ułożenia kolumn tekstu, ale także na dowolnym dostosowaniu wyświetlanych w konkretnych modułach treści.
Pytana o to, czemu nie korzysta z popularniejszego już w Polsce serwisu Facebook.com, Jej Perfekcyjność wyjaśnia, że nigdy nie starała się „gonić za modami”.

– Gdy ruszało grono.net, przyjąłem dopiero siódme zaproszenie – wyznała trans. – Podobnie długo zwlekałem z pojawieniem się na MySpace.com… Generalnie na Facebooku mam jakieś konto, ale nie używam go, nie dodaję znajomych, byłem na nim raz w życiu.

Okazuje się więc, że w razie czego, Jej Perfekcyjność może bardzo szybko w serwisie się pojawić. Póki co jednak, jak zapowiada, woli MySpace.com. Dlaczego? Powód jest dosć prozaiczny i wiąże się z tym, że „na MySpace jest dużo więcej ładnych chłopców”. Specjalnie dla nich trans stworzyła w swoich znajomych kategorię „BB goes for beautiful boys”, gdzie dodaje coraz to nowe twarze. Jej Perfekcyjność twierdzi, że dużo mniej takich osób znaleźć może na Facebooku.

– Pewno kiedyś i tam się pojawię, bo wiem, że MySpace w Polsce traci popularność – powiedziała. – Tym bardziej, że właściciel serwisu postanowił o zamknięciu polskiego oddziału firmy.

Nowa wersja profilu jest dostępna nadal pod adresem MySpace.com/JejPerfekcyjnosc. Na profilu trans znaleźć można nie tylko jej zdjęcia, ale także treść jej prywantego bloga (duzyformat.blog.pl) oraz dowiedzieć się co planuje w najbliższym czasie. Profil umożliwia zalogowanym użytkownikom komentowanie oraz dodawanie Jej Perfekcyjności do znajomych. Do tego zaś sama Jej Perfekcyjność gorąco zachęca.


Tak wygląda teraz profil Jej Perfekcyjności w serwisie MySpace.com

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!