Łódź, 6 kwietnia 2009 – O 6:36 jutro zakończy się krótki pobyt Jej Perfekcyjności w Łodzi. Na drodze do swojego rodzinnego domu, znana trans odwiedziła znajomych w tym mieście.

Do Łodzi Jej Perfekcyjność przybyła wczoraj późnym popołudniem. Zatrzymała się u swojej dobrej znajomej Go, która zawsze ją chętnie gości. Pobyt trans w mieście ma charakter czysto prywatny. W czasie jego trwania, zamierza spotkać się ze znajomymi i spędzić czas na zakupach.

– Już wiem, że uda mi się zobaczyć z Be i Se, więc plan zrealizowany będzie w stu procentach – powiedziała. – Super, że i mnie, i im udało się znaleźć czas wolny.

Jak wynika z Kalendarza Google Jej Perfekcyjności, spotkania przewidziane są dzisiaj po południu i wieczorem. Z powodu krótkiego czasu pobytu w mieście, trans postanowiła nie umawiać się na spotkania z To i Pa, którzy zapowiedzieli, że zjawią się na imprezie tydzień po świętach w Warszawie.
Będąc w Łodzi, Jej Perfekcyjność wciąż wykonuje swoje obowiązki związane z dziennikarstwem.

– Oczywiście, mam ze sobą służbowy laptop i cały czas jestem dostępny, gdyby coś się działo – powiedziała. – Jednakże wyraźnie widać, że wszyscy już myślą o nadchodzących świętach Zmartwychwstania Pańskiego.

Jutro rano Jej Perfekcyjność wyrusza do Szczecina. W swoich rodzinnych stronach spędzi czas aż do poniedziałku, spotykając się z rodziną w związku z Wielką Nocą. Ze wstępnych informacji wynika, że w Warszawie zjawi się we wtorek po południu.

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!