Warszawa, 30 kwietnia 2009 – Dla Jej Perfekcyjności weekend zaczyna się we wtorek. Tym razem jednak także jej znajomi będą mogli swobodnie towarzyszyć jej w zabawie.

Jeszcze dziś Jej Perfekcyjność spędzi wieczór i noc w mieszkaniu swojego znajomego Ku, gdzie organizuje dla grupy przyjaciół, znajomych i fanów spotkanie w wigilię 1 maja. Jak podkreśliła podekscytowana, najważniejsze w spotkaniu będzie „wspólne przygotowywanie sałatek”. Trans podkreśliła, że wspólne gotowanie jest teraz bardzo modne i postanowiła także w ten sposób integrować grono znajomych. Po przygotowaniu posiłku, wszyscy spędzić mają wieczór na wspólnym oglądaniu gejowskiego kina.

– Tak rzadko mamy okazję i możliwość spotkać się w kameralnym towarzystwie… – stwierdziła. – Dlatego cieszę się, że udało się nam tym razem coś na szybko wymyślić i zorganizować. Wierzę, że będziemy się świetnie bawić.

1 maja Jej Perfekcyjność wybiera się na pokaz „Abba Live!”. Zabiera na nie kilkoro znajomych. Koncert to niepowtarzalna podróż w lata 70-te i 80-te, dzięki której można przeżyć chwile młodości swoich rodziców. ABBA Live to widowisko w całości oparte na największych przebojach grupy ABBA. Doskonale odtwarzani Anni, Bjoern, Benni i Agnetha, niemal na wyciągnięcie ręki, wykonują specjalnie dla widzów swoje największe przeboje. Premierowe show w Polsce odbędzie się właśnie 1 w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Jej Perfekcyjność poinformowała także, że otrzymała zaproszenie na spacer z przyjaciółmi i znajomymi, ale jeszcze nie zadecydowała czy znajdzie czas w napiętym grafiku.

Wieczór trans spędzi w u znajomego Pi, gdzie zbiorą się jej znajomi, by wspólnie potem udać się do klubu HotL. Po szaleństwie w ramach imprezy „Majówka w mieście”, podczas której grać będą dje Sovinsky i Pasqual, zakończy noc w klubie Utopia.

– Już sama ilośc wydarzeń trochę mnie przeraża – żartowała. – Ale dam radę, przecież o to chodzi, żeby się na maksa w te dni wytaczyć, wyszaleć. Cieszę się, że towarzyszyć mi będą moi znajomi.

Sobotę Jej Perfekcyjność spędzi w domu. Jak udało się nam ustalić, spodziewa się tego dnia gościa z Wrocławia. Biuro prasowe nie potwierdziło jednak jeszcze tej informacji. Wiadomo natomiast na pewno, że wieczór tego dnia to spotkanie znajomych Jej Perfekcyjności u niej w mieszkaniu na warszawskiej Ochocie. Jak udało się nam ustalić, spodziewa się tego dnia u siebie kilkuastu osób.
Spotkanie będzie poprzedzało wspólne wyjście do klubu Galeria, gdzie tej nocy wystąpi najlepsza drag queen pojawiająca się regularnie w Polsce – Lola Lou. Znajoma Jej Perfekcyjności przez ostatnie kilka tygodni nie pojawiała się w Warszawie, koncertując po Polsce i w Europie. Teraz, na specjalne zaproszenie gwiazdy, trans zapowiedziała swoje przybycie na show „Lola Lou on the Dance Floor”.
Finałem wieczoru będzie wizyta w klubie Utopia, gdzie podczas eventu „Poland, Europe, Utopia! – Let’s celebrate togheter”. Przy Jasnej 1 zagrają tej nocy rezydenci klubu – dje Nobis i Tenessee, co gwarantuje dużą dawkę naprawdę dobrej muzyki.

– Na pewno jednak nie będę siedzieć za długo – podkreśliła Jej Perfekcyjność. – W niedzielę kulminacyjny moment weekendu, czyli Międzynarodowy Dzień Paris Hilton. Raz jeszcze zapraszam wszystkich na naszą manifestację o 15:00.

O tej godzinie pod Pałacem Prezydenckim zaplanowano przybycie wszystkich, którzy chcą włączyć się w event „Paris Hilton – szefem ONZ”. Choć kadencja aktualnego Sekretarza Generalnego Organizacji Narodów Zjedonocznych Ban Ki-moona kończy się dopiero w 2012 roku, już teraz Formacja Różowe Saneczki oraz sympatycy pomysłu chcą walczyć o to, by właśnie słynna Paris Hilton została obsadzona na tym stanowisku.
Więcej o manifestacji przeczytać można na stronie DzienParisHilton.prv.pl.


Szczegóły planów Jej Perfekcyjności znaleźć można zawsze w jej Kalendarzu Google

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!