Warszawa, 17 kwietnia 2009 – Weekenedowe dni obfitować będą w wydarzenia z różnych dziedzin życia. Imprezy przeplatać się będą z kulturą wysoką oraz ciężką pracą i spotkaniami towarzyskimi.

Na drobrą sprawę, zabawa zaczyna się już dziś. Zgodnie z informacją, jaką Jej Perfekcyjność przekazała w tzw. biuletynie w serwisie MySpace.com, dzisiaj zamierza wybrać się na domową zabawę u znajomego. Krótka impreza biforowa poprzedzać będzie zabawę w klubie Toro podczas „Urodzinowej feta Miko i Thosha”.

– Nie jest tajemnicą, że nie przepradam za tym miejscem – skomentowała Jej Perfekcyjność. – Ale znajomi raz na jakiś czas przekonują mnie, żebym tam poszedł i pobawił się z przymrużeniem oka… Dziś jest taka noc.

Całość zakończy wizyta w warszawskiej Utopii, gdzie trans ze znajomymi zamierza bawić się na 'Revival!’, czyli imprezie przypominającej największe przeboje lat 80. i 90. XX wieku w nowych aranżacjach i odświeżonych wykonaniach. Atrakcją wieczoru będą Boys Boudoir, czyli tancerze erotyczni występujący na barze.
W sobotę Jej Perfekcyjność czeka ciężka praca związana z przygotowaniem do matury swojego klienta. Zajęcia mają pomóc młodemu człowiekowi przygotować się do ustnej, tzw. wewnętrznej części egzaminu maturalnego. Jej Perfekcyjność od kilku lat spcjalizuje się w tej dziedzinie i rok rocznie przygotowuje do stresującego dnia od 10 do nawet 30 osób.
Dlatego też wieczór musi być relaksacyjny. Jej Perfekcyjność zamierza wziąć udział we „Wiośnie w Warszawie”, akcji plenerowej organizowanej przez izraelski kolektyw performerów Public Movement. Wydarzenie polegać będzie na spacerze wzdłuż granic danwego getta żydowskiego. Wszystko ruszy o godzinie 18 przy Umschlagplatz.

– Kiedyś już miałem styczność z Public Movement – wyznała trans. – Dlatego mam nadzieję, że uda się coś fajnego wspólnie zrobić. Potem będę chciał odpocząć i po prostu pobawić się ze znajomymi.

Dwie imprezy jednej nocy – najpierw domówka „Bieacz Party” na Marinie Mokotów, potem wielkie wydarzenie w Utopii, gdzie wystąpią dje Benedetto i Farina w towarzystwie Akrama. Zanim jednak pojawi się przy Jasnej 1, trans uda się z dwójką młodzieńców na kolejną domową imprezę. O tyle wyjątkową, że orgnizowaną bez udziału samego gospodarza. Jak nas poinformowano, wszystkie czynności związane z jej przygotowaniem przejęli na siebie znajomi Jej Perfekcyjności i ona sama.
Momentem wieńczącym sobotę będzie koncert w klubie Utopia. Duet Benedetto i Farina powstał w 2004 roku w południowej Francji. Dzisiaj współpracuje z takimi gwiazdami jak John Dalhback, Trentemoller, Sven Vath, Loco Dice czy Marc Romboy. Rok później duet przeobraził się w trio, do którego dołączył piosenkarz Akram. Razem stworzyli takie hity jak „Your Word” czy „I miss you”.
Jak udało się nam ustalić, w niedzielę Jej Perfekcyjność planuje spotkanie towarzyskie. Nie są na razie znane szczegóły.


Informacja o wydarzeniu artystycznym z Public Movement


Plakat reklamujący imprezę w klubie Utopia

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!