Warszawa, 20 kwietnia 2009 – Mniej niż 2 tygodnie zostały do Międzynarodowego Dnia Paris Hiltion. 3 maja znów będziemy świętować na cześć znanej celebrytki.

Już czwarty raz w pierwszą niedzielę maja obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Paris Hilton. W zeszłym roku udało się promować święto w konserwatywnych krajach arabskich – tym razem organizatorzy skupić się chcą na Zachodzie. Kulminacyjnym punktem obchodów i sercem święta będzie jednak, jak zawsze, Warszawa – gdzie święto to wzięło swój początek.

– Mam nadzieję, że uda się nam zorganizować mały event w Niemczech – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Najważniejsza dla nas jest jednak Warszawa.

O godzinie 15:00 pod Pałacem Prezydenckim przy Krakowskim Przedmieściu odbędzie się tradycyjna manifestacja, w czasie której zgromadzeni będą wyrażać swoje poparcie dla pomysłu obsadzenia Paris Hilton na stanowisku Sekretarza Generalnego ONZ. Kandydaturę gwiazdy może formalnie zgłosić rząd Polski.
Zdaniem organizującej manifestację Formacji Różowe Saneczki, celebry tka nadaje się na to stanowisko idealnie – jest osobą zajmującą się działalnością charytatywną, odwiedzającą ubogie kraje a także dbającą o to, by na świecie panował pokój. Niewielkie braki w kwestii znajomości niuansów sytuacji międzynarodowej gwiazda nadrabia zaś „czarem, otwartością i zdolnościami komunikacyjnymi” oraz otwartością na nowe doświadczenia i chęcią zdobywania nowej wiedzy.

– Po prostu chcę już teraz wszystkich zaprosić na 3 maja – wyznała Jej Perfekcyjność. – O wszystkim będziemy na bieżąco informować! ZApowiada się niezła zabawa pod czujnym okiem służb pilnujących pana prezydenta RP.

Ubiegłoroczna manifestacja, odbywająca się pod pomnikiem Mikołaja Kopernika w Warszawie zakończyła się sukcesem i wzbudziła spore zainteresowanie mediów. Kilkudziesięciu manifestantów wznosiło hasło „Paris Hilton – szefem Unii”, by w ten sposób wyrazić swoje poparcie dla idei obsadzenia P. Hilton na stanowisku tzw. Prezydenta UE, które miało powstać po wprowadzeniu w życie Konstytucji Unii Europejskiej. Ponieważ jednak dokument nie został ostatecznie zatwierdzony, twórcy święta nie chcą zmarnować potencjału Paris Hilton.
Potencjał ten zauważyli także kandydujący w wyborach prezydenckich w USA w 2008 roku. Paris Hilton została wciągnięta w kampanię przez jednego z kandydatów i stworzyła nawet swój własny klip wyborczy. Na jego podstawie nagrana została nawet piosenka „Paris for president”, którą wykonuje… sama Paris Hilton.

Wszystkie informacje o przygotowaniach do Międzynarodowego Dnia Paris Hilton znaleźć można na stronie www.DzienParisHilton.prv.pl

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!