Warszawa, 12 marca 2009 – Chocogarcon.blog.pl , parodiujący JejPerfekcyjnosc.blox.pl oficjalnie zaprzecza swojej inspiracji. Kolejna prowokacja artystyczna autorów została przez samą Jej Perfekcyjność oceniona jako „całkiem zabawna”.

Działający od pewnego czasu parodystyczny serwis inspirowany życiem, działalnością i twórczością Jej Perfekcyjności ostatnimi czasy przechodził pewien kryzys. Brak nowych wpisów powodował, że coraz częściej pojawiały się pogłoski o końcu chocogarcon.blog.pl. Okazało się jednak, że zapowiedzi te były przedwczesne.

– Cieszę się, że serwis nadal działa – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Imitująca mnie postać Jej Performatywności strasznie mnie cieszy. I choć słabsza od ostatnich, nowa notka jest całkiem zabawna.

W nowej wiadomości pojawia się zapowiedź konkursu organizowanego przez – mający premierę zaplanowaną na 26 marca – „Chocomagazyn”. Konkurencja polega na odnalezieniu na jednym z rysunków autorów serwisu ukrytych twarzy znanych osób nieheteroseksualnych. Dla ułatwienia – zostały one wycięte z pracy i ponumerowane. Zasady konkursu są dość jasne ale i dość ścisłe. Jak piszą autorzy: „Odpowiedzi nieczytelne, sporządzone w sposób bałaganiarski, niedbały oraz nieuwzględniające ustalonej kolejności postaci NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ.

Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że nie weźmie udziału w zabawie, choć „przeleciała wzrokiem” postaci ukazane na rysunku.

– Niektórzy mówią, że odkąd mam swoją psychopatyczną antyfankę Agę W. z Poznania i parodię samego siebie w okolicach Lublina, mogę być nazywany prawdziwą celebrytką – śmieje się Jej Perfekcyjność. – Niech więc i tak będzie, choć prawda jest taka, że zupełnie się nim nie czuję.

Serwis już doczekał się swoich wiernych czytelników. Na forum dyskusyjnym poświęconym Jej Perfekcyjności w serwisie grono.net każda informacja udostępniona na stronie jest od razu komentowana przez forumowiczów. Sama bohaterka zamieszania docenia przede wszystkim niezwykłą znajomość środowiska LGBTQ i osób obracających się w tymże oraz kunsz przygotowanych informacji. O powstaniu serwisu informowaliśmy 29 grudnia w informacji Powstała parodia JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Wówczas Jej Perfekcyjność życzyła swojemu alter ego Jej Performatywności „wielu odwiedzin i pozytywnych komentarzy”, twórcy serwisu zaś „wytrwałości i dużej ilości wolnego czasu”.


Nowy wpis w serwisie

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!