Warszawa, 21 marca 2009 – „Bardzo udany”, „spotnaniczny” i „niespodziewanie sympatyczny” to określenia, których zaproszeni przez Jej Perfekcyjność goście najczęściej używają, by opisać wczorajsze urodziny JejPerfekcyjnosc.blox.pl w jej mieszkaniu. Impreza rozpoczęła się o 23.

Na imprezę przybyło kilkanaście osób. Z powodu złego stanu zdrowia kilkoro zaproszonych wcześniej gości nie dotarło, uprzedzając o tym wcześniej organizatorkę wydarzenia. Jak jednak potwierdzają wszyscy obecni na wydarzeniu – także bez nich impreza była bardzo udana i ciepła. Tort z kawałkami brzoskwini i dużą ilością bitej śmietany cieszył się sporym zainteresowaniem, choć część gości odmówiła jedzenia z powodu diety.
Po godzinie 1 prawie wszyscy zaproszeni wraz z gospodynią postanowili przenieść zabawę do… autobusu linii nocnej.

– Bardzo fajnie i spontanicznie to wszystko wyszło – potwierdziła dzisiaj rano gospodyni. – Goście spisali się doskonale i naprawdę cieszę się, że zechcieli poświęcić swój cenny czas dla wspólnego świętowania tej niewielkiej rocznicy.

Krótki komentarz po biforze Jej Perfekcyjność przekazała za pośrednictwem swojego biura prasowego. Podziękowała w nim za przybycie oraz wyraziła wdzięczność z tego, że w ciepłym i niewielkim gronie udało się świętować ważną rocznicę. Dodała także, że życzy wielu lat istnienia serwisowi JejPerfekcyjnosc.blox.pl.
Biuro przekazało, że zgodnie z obietnicą Jej Perfekcyjności – serwis JejPerfekcyjnosc.blox.pl otrzymuje pamiątkową fotografię z imprezy urodzinowej.

Więcej o imprezowym weekendzie Jej Perfekcyjności tutaj.


Goście Jej Perfekcyjności na tle napisu „3 (słownie: trzy) lata JejPerfekcynosc.blox.pl”
(zdjęcie dzięki uprzejmości JejPerfekcyjnosc4.prv.pl)

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!