Warszawa, 13 marca 2009 – Urodzinowa impreza z tortem i dobrą muzyką w trzecią rocznicę powstania JejPerfekcyjnosc.blox.pl już za tydzień w mieszkaniu Jej Perfekcyjności. Dzisiaj zaproszone osoby otrzymały linka do specjalnej strony z informacjami.

Imprezę postanowiła zorganizować Jej Perfekcyjność po tym, gdy w serwisie jej poświęconym pojawiła się informacja przypominająca o jego urodzinach. Trzylecie serwisu stało się dla niej kolejną okazją do zabawy i spotkania z przyjaciółmi, znajomymi i fanami. W piątek 20 marca kilkanaście osób przybędzie do niej, by wspólnie na uroczystym biforze świętować ten dzień.

– To nie będzie jakieś szczególne przyjęcie – zapowiedziała. – Ot, kilka osób razem, dobra muzyka, miła atmosfera… Jedyną rzeczą różniącą ten bifor od innych będzie okazja oraz fakt, że o północy pojawi się urodzinowy tort.

Ten właśnie tort budzi największy niepokój organizatorki. Większość jej znajomych przestrzega bowiem różnego rodzaju diet i stara się „trzymać linię”. Możliwe więc, że część z nich nie będzie zadowolona z pomysłu jedzenia go w nocy. Jej Perfekcyjność ma jednak i na to rozwiązanie – przede wszystkim, tort ma być niewielki a poza tym – dietetyczny. Jak podkreśliła gospodyni – będzie starać się minimalizować ilość kalorii zawartych w wypieku.
Zaproszeni goście mają czas do 17 marca, by potwierdzić swoje przybycie. Jej Perfekcyjność liczy na to, że w jej mieszkaniu zjawi się „nieco ponad 10 osób”.

– Nie chcę wyprawiać wielkiej imprezy, bo dzień później i tak większość z nas spotka się na kolejnych urodzinach naszego znajomego oraz na imprezie w klubie Utopia – przewiduje. – Chcę tylko zaakcentować fakt, że jejperfekcyjnosc.blox.pl obchodzi swoje urodziny.

Na potrzeby urodzin powstała strona, na której wszycy zaproszeni znaleźć mogą informację o wydarzeniu. Jej Perfekcyjność podkreśliła, że to „skromna informacja tak jak skromna będzie impreza”. Obiecała jednak postarać się przygotować pamiątkowe zjęcie z imprezy dla serwisu jejperfekcyjnosc.blox.pl.
Serwis JejPerfekcyjnosc.blox.pl to przedsięwzięcie skupiające wszystkie inne strony poświęcone i związane ze znaną trans. Na stronie można uzyskać dostęp do nich oraz poznać najnowsze informacje z życia Jej Perfekcyjności. Na stronie bardzo często znaleźć można konkursy – największym dotychczas był poświęcony kalendarzowi klubu Utopia na rok 2008, regularnie zaś wygrać można wejściówki do kina. JejPerfekcyjnosc.blox.pl jest jedynym oficjalnie afiliowanym serwisem informacyjnym Jej Perfekcyjności.


Fragment zaproszenia na urodziny JejPerfekcyjnosc.blox.pl

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!