Warszawa, 27 marca 2009 – Dwie imprezy urodzinowe jednego dnia, koncert Marysi Sadowskiej, maraton filmowy, parapetówka i wizyty w kilku klubach – to plany Jej Perfekcyjności na rozpoczynający się dziś weekend. Czy uda się je zrealizować?

O swoich planach Jej Perfekcyjność poinformowała, jak zawsze, za pomocą swojego kalendarza Google oraz w tzw. biuletynie w serwisie MySpace.com. Pierwszym wydarzeniem będą urodziny znajomego Jej Perfekcyjności – Ku, do którego wybiera się dzisiaj „około 22:00”. Zapowiedziała jednak od razu, że nie spędzi tam za wiele czasu.

– Bardzo lubię Ku, bo jest ślicznym i sympatycznym chłopcem, ale niestety, jego zaproszenie otrzymałem później – powiedziała. – Dlatego pierwszeństwo ma Mi, u którego postaram się być chwilę po 23. Jednym z moich prezentów dla niego będzie ciasto.

Mi poprosił Jej Perfekcyjność o przygotowanie gotowanego „Sernika Pasywnego”. Jej Perfekcyjność zgodziła się bez chwili wahania. Obie urodzinowe imprezy odbywają się w mieszkaniach prywatnych i będą preludium do dalszej zabawy. Jej Perfekcyjność poinformowała, że chciałaby dzisiaj zjawić się także w klubie HotL i w Utopii.
Jutrzejsza noc ropocznie się maratonem filmowym organizowanym przez UFA. Podczas „Queerowej nocy filmowej” pokazane zostaną filmy „Raspberry Reich” i „Gra pozorów”. Potem Jej Perfekcyjność przeniesie się na kolejną tzw. „domówkę”.

– Ostatecznie udało się – To przeprowadził się z Łodzi do Warszawy – powiedziała radosna Jej Perfekcyjność. – Uczestniczyłem w jego pożegnaniu, gdy wyjeżdżał ze stolicy w maju, więc ciesze się, że będę go także witać.

Parapetówka jest tylko pretekstem do spotkania i imprezowania w pięknym mieszkaniu na Mokotowie.
Tuż po tej imprezie Jej Perfekcyjność z przyjaciółmi, znajomymi i fanami uda się do Utopii na koncert Marysi Sadowskiej, która tego wieczoru zaśpiewa dla gości zgromadzonych w klubie.


Plakat reklamujący sobotnią imprezę w klubie Utopia

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!