Warszawa, 20 marca 2009 – Świętowanie urodzin naszego serwisu trwa. Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że zamierza w ten weekend „znów poszaleć”.

Dzisiaj szaleństwo rozpocznie się „spokojnym biforem”, jak określa spotkanie u siebie w mieszkaniu trans. O 23:00 zaproszeni goście przybędą, by wraz z nią cieszyć się z trzech lat istnienia JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Gospodyni zapowiedziała, że o północy podany będzie urodzinowy tort. Nie udało się nam ustalić, czy będzie on przygotowany przez zewnętrzny catering czy też jego zrobieniem zajmie się sama Jej Perfekcyjność. Wiadomo jednak, że chętnych do zjedzenia nie zabraknie – swoją obecność potwierdziło „kilknaście znajomych osób”.

– Szkoda, że nie będzie mógł przybyć zwycięzca konkursu – skomentowała Jej Perfekcyjność. – Wczoraj wieczorem dostałem od niego informacje, że ponieważ nie wierzył w swoje zwycięstwo, miał zaplanowane co innego i nie będzie w stanie się zjawić. No cóż, szkoda.

To jednak dopiero początek nocy i początek szalonego imprezowania. Po wyjściu z domu Jej Perfekcyjności, wszyscy goście udadzą się do warszawskich klubów, by dzielić się radością z innymi imprezowiczami.
Sobota zacznie się… także urodzinowo. Tym razem jednak to znajomy Jej Perfekcyjności, Pi, obchodzić będzie swoje kolejne urodziny. W zaproszeniu, które Pi wysyłał do gości wykorzystano zdjęcie wykonane przez Jej Perfekcyjność i zamieszczone na jej fotoblogu. Jako bardzo doświadczona organizaotrka domówek, Jej Perfekcyjność doradzała także Pi podczas zakupów i wspomoże go podczas przygotowywania poczęstunku dla gości. Jak stwierdziła, tyle może zrobić, by nie dopuścić do zawodu u zaproszonych gości.

– To mi trochę przypomni moje wysiłki przed każdym F-SP – stwierdziła. – No i coraz bardziej mobilizuje mnie to do wznowienia domówek. Czekam tylko do wiosny, bo znajomi wciąż dopytują, czy zamierzam jeszcze kiedyś zaprosić ich na Floor-Sitting Party.

Zwieńczeniem weekendu będzie występ dj Abigail Bailey z Wielkiej Brytanii. Znana djka i wokalistka po raz pierwszy pojawi się w klubie Utopia. Współpraca z duetem Jason Herd i John Fitz z Manchesteru zaowocowała w jej karierze w 2003 roku w piosenkę „Tell Me Why”, której wypromowaniem i produkcją zajęło sie J:Soul Recordings. Następnie w 2004 roku nagrała m.in. utwór z Herd & Fitz’s „I Just Can’t Get Enough”, na który licencje posiadały takie wytwórnie jak Australia’s Hussle Recordings, Subliminal czy Spain’s Vendetta Records. W 2005 roku dowiodła swojego talentu wokalnego w utowrach „You’ll See Me” z Herd&Fitz, „I Can’t Stop” z Mosco’s oraz „Take Some Time” z White Trash’s.

Abigail jest szybko wspinającą się na kolejne szczeble wokalistką muzyki housowej. Wraz z pomocą takich gwiazd jak: Roger Sanchez, Erick Morillo, Pete Tong oraz jej własnemu wysiłkowi jej utwory krążą w radiach na całym świecie. Abigail, której głos został uznany za anielski lecz z lekką nutką divy, jest skazana na sukces.


Fragment zaproszenia na urodzinowy bifor u Jej Perfecyjności


Zdjęcie wykonane przez Jej Perfekcyjność w zaproszeniu Pi


Plakat reklamujący występ Abigail Bailey w klubie Utopia

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!