Warszawa, 6 marca 2009 – To ma być imprezowy weekend – zapowiedziała Jej Perfekcyjność. Ze swoimi znajomymi ma zamiar „zaliczyć” w ciągu trzech dni kilka miejsc i wydarzeń.

Weekend zaczyna się dzisiaj. Zgodnie z zapisem Kalendarza Google Jej Perfekcyjności, tradycyjnie pierwszym punktem w programie będzie spotkanie i bifor u znajomych. To już niemal stały element wypadów weekendowych. Jak podkreśla trans, raźniej potem w grupie „zdobywać Warszawę”.
Nie jest jasna sytuacja potem. Według wstępnych planów, Jej Perfekcyjność miała udać się ze znajomymi na urodziny klubu Opera, jednakże plany te uległy zmianie w ostatniej chwili.

– Propozycja Opery okazała się dla nas mało interesująca – wyznaje. – Zastanawiamy się więc czy zdecydować się na Tomba-Tomba, Discrete czy też może na Piekarnię, gdzie grać ma Martin ten Velden.

Wiadomo natomiast, że wieczór nie zakończy się na tej imprezie. Tradycyjnie bowiem Jej Perfekcyjność zawita do klubu Utopia, z którego potem zabierze znajomych… do siebie. Typowo „afterowa” impreza zacząć się ma po 5 i potrwać – według wstępnych ustaleń – do 9:00. Jej Perfekcyjność podkreśla, że wszystko zależy od stanu w jakim będą jej goście.
Sobota jest także pełna wrażeń. Imprezowy czas rozpoczynają urodziny As, koleżanki Jej Perfekcyjności. Impreza w domowej atmosferze potrwa do mniej więcej 1:00 w nocy. Wtedy całe tworzystwo planuje przenieść się z ulicy Ordynackiej do klubu.

– Wstępnie planowaliśmy Discrete, jednakże jeśli odwiedzimy ten klub w piątek, to raczej nie będzie nas tam można spotkać znów w sobotę – zauważyła Jej Perfekcyjność. – Może zawitamy do HotLa na specjalną imprezę z okazji Dnia Kobiet? Wciąż tego nie wiemy…

Tym razem jednak imprezowa noc zakończy się w Utopii. Kolejna edycja „Scandals Boutique” ma być podsumowaniem tego, co działo się przez całe dwa dni zabawy. Wcześniejsze wyjście z klubu jest spowodowane planem wzięcia udziału w Manifie 2009, którą zaplanowano w tym roku na najbliższą niedzielę na godzinę 12:00.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!