Warszawa, 19 marca 2009 – Dokładnie trzy lata temu o godzinie 17:56 wystartował serwis JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Dzięki naszym czytelnikom świętujemy dziś i jutro nasze urodziny.

Nie jest łatwo być jedynym oficjalnym serwisem informacyjnym Jej Perfekcyjności. I nie chodzi tutaj tylko o ataki psychopatycznych ultrakatolickich fanek takich jak Agnieszka Woś z Poznania, która była jedną z większych atrakcji serwisu. Przypomnijmy, że przez jakiś czas spamowała w komentarzach zawartość JejPerfekcyjnosc.blox.pl kopiowanymi skądś modlitwami i żywotami świętych. Na szczęście, przy pomocy policji, udało się nam uporać z tym problemem.
Tak jak i z wieloma innymi.

– Oczywiście, że cieszy mnie rozwój serwisu – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Przecież on jest poświęcony mojej osobie, więc to oczywiste! Sama dość regularnie czytam, co tym razem się tam znalazło.

Miniony rok oznaczał dla nas także spełnienie obietnicy sprzed roku. Udało nam się zorganizować wiele konkursów – nie ma już miesiąca, by jakiś nie odbywał się na JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Nie inaczej jest i tym razem. W ramach obchodów naszych urodzin, Jej Perfekcyjność postanowiła zorganizować dla najbliższych przyjaciół, znajomych i fanów niewielki bifor. Kilka dni temu ogłosiliśmy na JejPerfekcyjnosc.blox.pl konkurs, w którym do wygrania było dwuosobowe zaproszenie na imprezę. Zwycięzcą zabawy został użytkownik lenar18, który w odpowiedzi na pytanie konkursowe („Dlaczego powinieneś dostać zaproszenie na trzecie urodziny serwisu?”) napisał: „Sam nie wiem, może dlatego że od dawna już czytam blox.pl Jej Perfekcyjności i kocham Ją :P !!!” (pisownia oryginalna). Jury podkreśliło, że w wypowiedzi doceniona została przede wszystkim spontaniczność, naturalność i szczerość zwycięzcy. Lenar18 otrzymał już maila z informacją o zwycięstwie. Teraz ma 24 godziny na potwierdzenie swojego udziału.

– Z radością gościć będę zwycięzcę – zapowiedziała Jej Perfekcyjność. – Cieszę się, że aż tyle osób wzięło udział w zabawie i dziękuję Wam za nadesłane odpowiedzi. Wierzę, że będzie jeszcze dużo okazji, by móc się poznać.

Nie udało się nam za to zrealizować innej obietnicy sprzed roku – zmiana lay-outu serwisu. Wiele osób podkreśla zresztą, że JejPerfekcyjnosc.blox.pl dużo straciłby, gdyby ekpia poświęciła się zmianie wyglądu a nie pracy nad dostarczaniem nowych informacji. Pewne kontrowersje wzbudziło nawet pojawienie się linków „Tutaj znajdziesz Jej Perfekcyjność”. Na szczęście wszyscy szybko docenili ich funkcjonalność. Podobnie jest z kanałem RSS naszego seriwsu, który subskrybuje coraz więcej osób.
Także serwis staje się coraz bardziej wpływowy. To przez publikacje na JejPerfekcyjnosc.blox.pl trans straciła możliwość otrzymywania

– JejPerfekcyjnosc.blox.pl pozwala mi realizować zasadę pełnej jawności mojego życia – wyjaśniła Jej Perfekcyjność. – Dlatego cieszę się, że powstał i że podaje prawdziwe informacje na temat tego, co się ze mną i u mnie dzieje.

Serwis JejPerfekcyjnosc.blox.pl powstał 3 lata temu – pierwsza informacja „To wszystko nie tak miało być” rozpoczęła działalność witryny. Jej głównym celem jest informowanie o życiu i działalności znanej trans Jej Perfekcyjności. Jedną z flagowych akcji jest Zapytaj Jej Perfekcyjność, dzięki której każdy może oczekiwać publicznej odpowiedzi na zadane trans pytania.
Od ubiegłego roku serwis jest także patronem medialnym Międzynarodowego Dnia Paris Hilton.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!