Warszawa, 10 marca 2009 – Udało nam się namówić Jej Perfekcyjność na świętowanie trzeciej rocznicy powstania JejPerfekcyjnosc.blox.pl! „Każda okazja do zabawy jest dobra – ta zaś jest wyjątkowa i bardzo osobista” – powiedziała.

Dokładnie 19 marca – w następny czwartek – o godzinie 17:56 miną trzy lata od startu serwisu JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Początkowo strona miała charakter bardziej hobbystycznego archiwum i kompendium informacji na temat Jej Perfekcyjności. Szybko jednak stała się oficjalnym serwisem informującym o tym, co w jej życiu się dzieje i dziać się będzie. Od momentu organizacji pierwszego konkursu na łamach JejPerfekcyjnosc.blox.pl można mówić, że serwis zyskał zupełnie nowe życie.

– Przyznam się bez bicia, że mam JejPerfekcyjnosc.blox.pl dodane do moich kanałów RSS – wyznała sama Jej Perfekcyjność. – W ten sposób jestem na bieżąco z informacjami, które pojawiają się na stronie.

Nasz kanał RSS znaleźć można tutaj. Za pomocą czytnika RSS (jego funkcję pełnią także najpopularniejsze przeglądarki), można być informowanym o nowych informacjach na stronie, bez konieczności wchodzenia na nią. System sam poinformuje nas, gdy tylko pojawi się aktualizacja.
W związku ze zbliżającą się datą będącą trzecią rocznicą powstania serwisu informacyjnego Jej Perfekcyjności, namówiliśmy ją na organizację małego przyjęcia. Udało się nam ustalić już, że trans zaplanowała je na piątek 20 marca w swoim mieszkaniu. Wiadomo już także, że na imprezie pojawi się urodzinowy tort.

– Każda okazja do zabawy jest dobra, ta zaś jest wyjątkowa i bardzo osobista – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Dlatego cieszę się i lada dzień wyślę zaproszenia do najbliższych przyjaciół, znajomych i fanów, by poprosić ich o dzielenie ze mną radości z trzylecia JejPerfekcyjnosc.blox.pl.

Serwis JejPerfekcyjnosc.blox.pl to przedsięwzięcie skupiające wszystkie inne strony poświęcone i związane ze znaną trans. Na stronie można uzyskać dostęp do nich oraz poznać najnowsze informacje z życia Jej Perfekcyjności. Jedną z najciekawszych akcji serwisu jest Zapytaj Jej Perfekcyjność, dzięki której każdy czytelnik może zadać mailowo pytanie trans – ta zaś odpowiada na nie publicznie na stronie. Na stronie bardzo często znaleźć można konkursy – największym dotychczas był poświęcony kalendarzowi klubu Utopia na rok 2008, regularnie zaś wygrać można wejściówki do kina.
JejPerfekcyjnosc.blox.pl jest jedynym oficjalnie afiliowanym serwisem informacyjnym Jej Perfekcyjności.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!