Warszawa, 29 marca 2009 – Tylko 5 tygodni dzieli nas od kolejnego Międzynarodowego Dnia Paris Hilton. Formacja Różowe Saneczki, główny organizator w Polsce, już rozpoczęła przygotowania.

Choć termin wydaje się odległy, organizatorzy już przygotowują się powoli do wielkiego święta. Zapowiedzieli, że już wkrótce upublicznią oficjalne logo Dnia. Napewno także niedługo zechcą zgłosić do Urzędu m. st. Warszawy chęć zorganizowania manifestacji. Przepisy w tej sprawie pozwalają zgłosić maksymalnie na miesiąc przed planowaną datą eventu.

– Już nie mogę się doczekać! – powiedziała Jej Perfekcyjność. – To będzie znów wielkie święto dla mnie ale i nie tylko.

Manifestacja, jak zawsze, będzie kulminacyjnym punktem obchodów dnia. Jak zawsze także, odbędzie się w pierwszą niedzielę maja. W tym roku dzień ten zbiega się z obchodami święta Konstytucji 3 maja i innymi świętami. Jej Perfekcyjność z Formacji Różowe Saneczki podkreśliła, że to tylko podniesie rangę wydarzenia i może być dla wszystkich nietypową formą spędzenia popołudnia świątecznego. W tym roku manifestacja planowana jest pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie.
Jak zawsze, także i w tym roku organizatorzy nie ustają w wysiłkach, by zorganizować obchody Dnia poza granicami kraju. W ubiegłym roku MDPH obchodzony był m.in. w Damaszku. W tym roku celem Formacji są Niemcy.

– Mam nadzieję, że przynajmniej jedno niemieckie miasto włączy się w obchody – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Wierzę, że nie zignorują tak ważnej osoby, jak Paris Hilton.

Organizatorzy podkreślają, że Paris Hilton świetnie nadaje się do sprawowania funkcji politycznych i przypominają, że w minionym roku słynna celebrytka ogłosiła swój start w wyborach prezydenckich w USA.

Oficjalna strona Międzynarodowego Dnia Paris Hilton: DzienParisHilton.prv.pl.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!