Warszawa, 19 lutego 2009 – Wczorajszy koncert Loli Lou w klubie Amnesia Too rozpoczął weekend Jej Perfekcyjności. Cztery dni intensywnego imprezowania zapowiadają się naprawdę ciekawie.

Powracająca po długim urlopie w Kapsztadzie Lola Lou rozpoczęła nowy cykl pokazów – „The Lola Lou Show DD”, w którym litery DD oznaczają dance i disco. Właśnie te rytmy dominowały wczoraj na parkiecie niewielkiego klubu. Przybyli bardzo tłumnie goście dokonale bawili się przy przebojach Abby, Amy Winehouse, Britney Spears i Idy Corr. To jednak dopiero początek.

– Na gościnne występy do Warszawy przyjechał także Mathiew Heart Core – opowiada Jej Perfekcyjność. – Występ Mathiew zaplanowano wraz djem Freakiem w klubie Saturator a ponieważ dawno mnie tam nie było, z chęcią wpadnę. Namawiam na to także moich znajomych.

W trakcie imprezy hot, glomour & fashion łączą się z niekonwencjonalnymi mixami muzyki electro, new wave, electroclash, house & street, tworząc jedyny w swoim rodzaju klimat o specyficznym charakterze. To projekt będący efektem współpracy dwóch młodych i ex centrycznych postaci świata underground. Zakochani w stylu tranformers i psycho dandy, władcy ludzkich pragnień – DJ FREAK & MATTHEW.HEART.CORE- tworzą spójne dzieło, zjawisko składające się z niebanalnej muzyki i niecodziennego looku.
Czwartkowa zabawa na warszawskiej Pradze będzie preludium do wielkiego wydarzenia, jakie będzie miało miejsce w piątek w klubie Piekarnia. Występ zespołu ShapeShifters połączony z urodzinami Ke, znajomej Jej Perfekcyjności, będzie na pewno superokazją do zabawy. Jej Perfekcyjność i goście urodzinowi bawić się będą w sali VIP, by w celebracji tego ważnego dnia nie przeszkadzali pozostali goście klubu. O grupie ShapeShifters stało się głośno w roku 2004 za sprawą singla „Lola’s Theme”, który w lipcu wspiął się na szczyt list przebojów na całym świecie. 2006 światło dzienne ujrzał trzeci singiel Shapeshifters „Incredible” oraz ich debiutancki album, zatytułowany „Sound Advice”.

– Piątek zakończy się najpewniej w Utopii – zapowiedziała Jej Perfekcyjność. – To nawet dobrze, bo noc może być ciekawa na 24 godziny przed jubileuszową sesją Outsidera.

Na pięćdziesiątej imprezie cyklu zagra Laurent Wolf. To francuski DJ, który rozpoczął swoją karierę w 1992 roku, kiedy stał się jednym z głównych rezydentów legendarnego paryskiego klubu Le Queen. W połowie lat 90-tych zaangażował się w produkcję słynnych house’owych projektów House Train i House Scream. Jego debiutancki album „Sunshine Paradise” ukazał się latem 2004 roku. Założył swoją własną wytwórnię płytową, sam komponuje swoje płyty od A do Z. Jest wielce zapracowanym dj’em, tworzy we własnym domowym studio, a ze swoimi setami podróżuje po całym świecie. Wiosną ubiegłego roku powrócił z nowym albumem „Wash my World” i wielkim hitem „No Stress”. Ukoronowaniem jego pasji i zamiłowania do muzyki électro house jest zwycięstwo w MTV World Music Awards i tytuł Najlepszego Dj’a 2008 roku.


Plakat reklamujący imprezę Fashionista


Zapowiedź występu ShapeShifters w Piekarni


Wielka impreza z okazji 50. edycji cyklu Outsider

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!