Warszawa, 13 lutego 2009 – Choć sama nie świętuje walentynek, Jej Perfekcyjność zamierza korzystać z imprez organizowanych z tej okazji. Świętowanie zaczyna już dziś.

Już dziś bowiem Jej Perfekcyjność zamierza wziąć udział w specjalnym pokazie filmu „Obywatel Milk” i debacie tuż po nim w ramach festiwalu „Równe Prawa do Miłości”. Zaproszenie na pokaz filmowy otrzymała bezpośrednio od jednej z członkiń Grupy Młodzieżowej Kampanii Przeciw Homofobii. „Masakryczne ilości kiczu, plastiku i cukierków przesłodzą was aż do następnego roku” – reklamują festiwal twórcy.

– Zacznie się kulturalnie, a potem będzie bardziej imprezowo – zapewnia Jej Perfekcyjność. – Po debacie zapraszam do siebie kilka znajomych osób na mały bifor.

Sobota będzie też dniem imprezowym. Z okazji walentynek w klubie Utopia odbywa się impreza „Love Design!”, na której nie zabraknie Jej Perfekcyjności. Tej nocy zresztą nie ograniczy się tylko do tej jednej imprezy.
Jak jednak powiedziała nam, nie jest jeszcze w stanie określić gdzie dokładnie będzie się bawić.

– Wszystko pewno wyjdzie w ostatniej chwili – zapowiedziała. – Jak zwykle, niestety. Wszystkie informacje za to przekazywać będę na bieżąco na pewno na moim profilu w serwisie MySpace.com.

Jej Perfekcyjność nie obchodzi walentynek. Jak podkreśliła kilka lat temu, nie uważa za zasadne, by inni decydowali o tym kiedy ma świętować taki dzień.


Plakat reklamujący sobotnią imprezę w Utopii

/Życie Warszawy/

Wypowiedz się! Skomentuj!