Warszawa, 8 lutego 2009 – Kolejne wyjście do kina ma tym razem oprawę walentynkową. Jej Perfekcyjność zaprosiła na nie kilkoro swoich znajomych.

Film „Jagodowa miłość” swoją polską premierę ma 13 lutego 2009, jednakże już w najbliższy wtorek Jej Perfekcyjność z kilkorgiem znajomych będzie mogła obejrzeć go na specjalnym pokazie przedpremierowym. Jak udało się nam ustalić, z zaproszenia trans skorzystali Po, Ka, Ma i inni. W CinemaCity na warszawskiej Sadybie zamknięty pokaz dostępny będzie tylko dla wybranych osób, które posiadają wejściówki-zaporszenia upoważniające do wejścia na seans.

– Myślę, że będzie ciekawie – powiedziała Jej Perfekcyjność. – To film, który swoją światową premierę miał 2 lata temu a my możemy go w kinach oglądać dopiero teraz.

Wyjście do kina jest kolejnym organizowanym przez Jej Perfekcyjność. Trans co jakiś czas zaprasza swoich znajomych, przyjaciół i fanów na przedpremierowe pokazy filmowe. Jak sama podkreśla, jest to wyraz wdzięczności dla wszystkich, którzy znajdują czas i ochotę, by się z nią zadawać.

– Dawno nie byłem w kinie, więc z radością wybiorę się na „Jagodową miłość” – powiedziała. – Mam nadzieję, że zaproszeni przeze mnie goście także z dużą radością podejdą do tego, co zobaczymy na ekranie.

Norah Jones gra w filmie zmysłową, ponętną młodą kobietę, która wyrusza w niezapomnianą podróż. Chce odkryć prawdziwą miłość. Piękne krajobrazy autostrady 66 są tłem niezwykłych spotkań bohaterki z osobami, które pomagają jej w dotarciu do celu. Pierwszy anglojęzyczny film Wong Kar Wai’a został nakręcony w sceneriach odmiennych od pejzaży Nowego Yorku ze szklanymi biurowcami na pierwszym planie. Opowiedziana przez niego historia jest pełna wdzięku, elegancji i oryginalności. Po „Happy Together”, „Spragnionych miłości” i „2046” jest to jego kolejny film, który trzeba obejrzeć.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!