Warszawa, 22 lutego 2009 – Są zwycięzcy konkursu ogłoszonego przez JejPerfekcyjnosc.blox.pl 16 lutego. Ma i Mi staną się posiadaczami wejściówek na przedpremierowy pokaz filmu „Slumdog. Milioner z ulicy”.

Losowanie nagród odbyło się dzisiaj – o północy bowiem upłynął termin nadsyłania zgłoszeń w zabawie. To nie pierwszy tego typu konkurs w serwisie, jednakże – jak podkreślają organizatorzy – tym razem wpłynęło na niego wyjątkowo dużo zgłoszeń. Przyczyn tego dopatrują się m.in. w umieszczeniu informacji o nim w tzw. agregatach konkursowych.

– Cieszę się z informacji uzyskanej od organiztorów – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Im więcej ludzi bierze udział w konkursie, tym cenniejsza staje się nagroda. Dlatego już teraz gratuluję zwycięzcom.

Umieszczenie linka do konkursu na zewnętrznych stronach spowodowało, że wzięły w nim udział bardzo różne osoby – od nastoletnich chłopców, do ponadpięćdziesięcioletnich kobiet. Wszyscy chcą wybrać się na film na podstawie powieści Swarupa. Historia w niej opowiedziana stała się podstawą dla scenariusza do filmu. Jamal, mieszkaniec slumsów Bombaju, w wieku 18 lat bierze udział w hinduskiej wersji „Milionerów”. Od finałowej wygranej dzieli go ostatnie pytanie, jednak zanim zdąży na nie odpowiedzieć, aresztuje go policja. Funkcjonariusze chcą się dowiedzieć jak chłopak może wiedzieć tak dużo. Jamal opowiada prawdziwą historię dzieciństwa, przemocy i miłości swojego życia.

– Sam nie wezmę udziału w pokazie, bo mam w tym czasie inne obowiązki – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Ale czytałem już książkę i wydaje się, że to może być naprawdę dobry senas.

Nagrody w konkursie wręczy dwie godziny przed seansem sama Jej Perfekcyjność. Zwycięzcy będą musieli zgłosić się po nie w wyznaczonym miejscu i odebrać je z jej rąk.
O konkursie pisaliśmy tutaj.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!