Warszawa, 19 lutego 2009 – Informacja o konkursie serwisu JejPerfekcyjnosc.blox.pl niesie się po sieci. Coraz więcej osób zainteresowanych jest wejściówkami na „Slumdog. Milioner z ulicy”.

Okazuje się, że dwa podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu są atrakcyjną nagrodą. Do konkursu zgłaszają się coraz… dziwniejsi ludzie. Jak poinformowali nas organizatorzy, są wśród nich nastolatkowie, osoby w średnim wieku a nawet takie, które skończyły już 50 lat.

– Cieszę się, że tak różnorodna jest grupa zainteresowanych filmem – powiedziała Jej Perfekcyjność, komentując te doniesienia. – Pozostaje mi tylko życzyć wygranej wszystkim, którym na niej zależy.

Jak udało się nam dowiedzieć, wśród osób, które już zgłosiły się do konkursu, nieznaczną większość stanowią kobiety. Co więcej, okazuje się, że wpływ na popularność konkursu ma także umieszczenie go w tzw. agregatach konkursowych, czyli serwisach, które zbierają informacje o organizowanych aktualnie wydarzeniach, w których można zdobyć nagrody.

– Prawdę mówiąc, nie wiedziałem, że takie strony istnieją – śmieje się Jej Perfekcyjność. – Ale to chyba dobrze, bo dzięki temu jeszcze więcej osób dowie się o zabawie i będzie mogło z niej skorzystać.

Jako ciekawostkę, serwis podał informację, że wśród nadesłanych już zgłoszeń są nawet takie, pochodzące od osób pracujących… w ministerstwach.
Konkurs trwa nadal – jego zakończenie planowane jest na 21 lutego. Więcej informacji o nim tutaj. Sama Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że nie uda się na pokaz, ale już teraz czyta książkę, która była podstawą do nakręcenia filmu.


Informacja o konkursie na stronie e-konkurs.info

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!