Warszawa, 23 lutego 2009 – Potwierdziły się plotki pojawiające się od ponad miesiąca. Jej Perfekcyjność przytyła i zaczyna od dzisiaj oficjalną dietę!

O sprawie poinformowało dziś oficjalnie biuro prasowe Jej Perfekcyjności. Z krótkiego komunikatu przesłanego do mediów wynika, że Jej Perfekcyjność nie tylko przyznała się publicznie do tego, że przytyła, ale także zapowiedziała walkę ze zwiększoną wagą. Z informacji dowiadujemy się także ile kilogramów zamierza zrzucić.

„Z przykrością muszę stwierdzić, że potwierdziły się moje obawy dotyczące mojego ciała. (…) Przytyłam ponad 7 kilogramów i muszę sobie z tym poradzić. Dlatego oficjalnie od 23 lutego przechodzę na dietę, która ma pomóc mi zredukować wagę do pożądanego poziomu. Wierzę, że mi się to uda. Zaplanowany przeze mnie dwumiesięczny okres >dojścia do siebie< będzie dla mnie czasem trudnym i dlatego już teraz chcę >z góry< podziękować za wsparcie i pomoc, którego na pewno nie zabraknie z Waszej strony." - czytamy w oświadczeniu.

Jej Perfekcyjność na problemy z wagą narzeka od dawna. Mało kto bowiem pamięta, że kilka lat temu udało się jej zrzucić… 28 kg! Tak, Jej Perfekcyjność była kiedyś gruba. Dieta, którą wtedy przeszła, a do której zamierza wrócić tym razem to jej autorska „Dieta Trzech Zer” (DTZ). W jej skuteczność nie ma co wątpić, skoro udało się po jej zastosowaniu w ciągu pół roku zrzucić prawie 30 kg.

„DTZ opiera się na wykluczeniu z pożywienia dodatkowego cukru, dodatowego tłuszczu oraz… dodatkowego ruchu z procesu odchudzania. To dieta, która nie wymaga ruchu, ale zarazem pozwalająca jedynie na zrzucenie naprawdę nadmiarowych kilogramów. Osoby szczupłe nie staną się dzięki niej jeszcze chudsze. Dodatkowym elementem jest uregulowanie czasu jedzenia posiłków oraz zmiejszenie porcji o około jedną czwartą. To wystarcza.” – można dowiedzieć się z oświadczenia.

Dieta Jej Perfekcyjności potrwa prawie do końca kwietnia. O jej wynikach biuro prasowe zobowiązało się znów poinformować media. Nam pozostaje chyba trzymanie kciuków, bo to wojna, którą Jej Perfekcyjność musi ze sobą stoczyć sama.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!