Warszawa, 6 lutego 2009 – Około 18 rozpocznie się dzisiaj wyprawa clubbingowa do Łodzi Jej Perfekcyjności i jej znajomych. JUż jutro jednak wszyscy powrócą, by wziąć udział w koncercie Loli Lou w Warszawie.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do Łodzi Jej Perfekcyjność wybiera się dziś, by… poimprezować. Jak udało się nam dowiedzieć, zamierza odwiedzić kluby Narraganset, Blu Queen oraz Kokoo. Drugi spośród wymienionych to zupełnie nowe miejsce w Łodzi a jego niedawne otwarcie jest jednym z pretekstów organizacji wyjazdu.

– Szkoda tylko, że niektórzy znajomi nie mogą jechać a zapowiadali wcześniej, że bardzo chcą – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Problemy zdrowotne oraz osobiste sprawiły, że ostatecznie jedziemy dość małą grupką.

Jej Perfekcyjności w Łodzi towarzyszyć będą Pi i Ma, którzy także zapragnęli skorzystać z okazji i pojawią się w Łodzi. To niepierwszy wyjazd znanej trans do tego miasta.
Dzień później – w sobotę – Jej Perfekcyjność zamierza już jednak być w domu. Powodem jest koncert światowej klasy drag queen Loli Lou w warszawskim klubie Galeria. To pierwszy koncert gwiazdy po kilkumiesięcznym pobycie w Kapsztadzie.

– Nie mogę się doczekać występu Loli! – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Strasznie mnie ciekawi, co przygotowała dla nas tym razem.

Bezpośrednio przed koncertem Jej Perfekcyjność organizuje u siebie w domu niewielkie spotkanie biforowe. Swoje przybycie na nie zapowiedziało już kilka osób. Sobotni wieczór trans i jej znajomi zakończą w warszawskim klubie Utopia.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!