Warszawa, 26 lutego 2009 – Nazywana często „wnuczką Madonny”, Jej Perfekcyjność potwierdziła wczoraj wieczorem, że uda się na koncert znanej piosenkarki. Jak podkreśliła, jej pojawienie się na lotnisku Bemowo nie było wcale takie pewne.

W chwili obecnej w sprzedaży dostępne są jeszcze tylko miejsca stojące (tzw. kategoria 4), które nabyć można na stronie organizatora koncertu livenation.pl za 220 zł. Jednak Jej Perfekcyjność nie zamierza zadowalać się oddalonymi od sceny miejscówkami. Podkreśliła, że jej miejsce znajduje się w tzw. „golden cirlce”.

– Prawdę mówiąc, nie widzę sensu w zajmowania miejsca dalej – wyznała. – I nie chodzi tylko o to, że to zupełnie psuje wrażenia, ale także o to, że… mam wadę wzroku i z daleka mógłbym po prostu nie widzieć nic na scenie.

Jak udało się Jej Perfekcyjności zdobyć miejsce przy scenie? Bilety w „golden cirlce” (tzw. kategoria 3) zostały wyprzedane w nocy, gdy ruszyła ich sprzedaż. Jako najpopularniejsze były także nieco droższe od pozostałych stojących – kosztowały 400 zł. Trans nie „stała” jednak w kolejce, jak pozostali, ale… załatwiła sobie bilet inaczej. Bez skrępowania wyznaje, że w tej sytuacji musiała wykorzystać swoje znajomości. Deklarowała bowiem od początku, że jeśli nie uda się jej bez kolejki i bez kłopotu kupić biletu, po prostu na koncert nie pójdzie.

– Poprosiłem jedną czy dwie osoby o interwencję w mojej sprawie i udało się – powiedziała. – O tym, że będę mieć bilet byłem pewien już na dwa tygodnie przed staretem sprzedaży, ale dopiero w ten weekend finalizuję zakup.

Według „Times” koncerty w ramach trasy „Sticky & Sweet Tour” należały do „najlepszej ligi muzyczno-tanecznych widowisk”, a Madonna „niezmiennie piastuje tytuł królowej muzyki pop, jest bezkonkurencyjna i niedościgniona”. W 2008 roku trasę „Sticky & Sweet Tour” obejrzało 2,350,285 fanów w 58 krajach. Wszystkie koncerty biły rekordy popularności przejawiające się w ilości sprzedanych biletów, m.in. 650,000 sprzedanych biletów w południowo amerykańskiej części trasy, 72,000 w Zurich’s Military Airfield w Dubendorfie (koncert zgromadził jak dotąd najliczniejszą publiczność w Szwajcarii), 75,000 w Londynie oraz 4 wyprzedane koncerty w nowojorskim Madison Square Garden (60,364 biletów).
W Polsce Madonna wystąpi po raz pierwszy w historii. Jej koncert zaplanowano na 15 sierpnia 2009 na warszawskim lotnisku Bemowo.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!