Warszawa, 12 stycznia 2009 – Od dwóch dni znana jest lista gości jubileuszowego XX Floor-Sitting Party „Jej Perfekcyjność loves you”. Wyjątkowa impreza zaplanowana jest na najbliższy piątek.

Lista gości znana jest, oczywiście, tylko organizatorce i uczestnikom, którzy mogą sprawdzić ją po zalogowaniu się na stronę FloorSittingParty.prv.pl. Biuro prasowe Jej Perfekcyjności przekazało nam jednak informację, z której wynika, że w wydarzeniu weźmie udział ponad 35 osób. W ten sposób pobity zostanie rekord liczebności na F-SP w historii tej imprezy.

– Trochę aż obawiam się takiej liczby gości – powiedziała gospodyni. – Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i zgodnie z planem. Chciałbym, żeby wszyscy po wyjściu z F-SP oceniali tę imprezę jako udaną.

XX Floor-Sitting Party „Jej Perfekcyjność loves you” ma być hołdem znanej trans dla jej znajomych, przyjaciół i fanów. Oganizatorka podkreśla, że najhuczniejsze w historii F-SP jest jej dziękczynieniem dla nich za to, że są przy niej.
Podczas imprezy swój set, przygotowany specjalnie na ten wieczór, zaprezentuje dj Maniek, którego część z gości miała okazję podziwiać blisko rok temu podczas Floor-Sitting Party. Wiadomo też, że z okazji drugich urodzin fotobloga JejPerfekcyjnosc4.prv.pl, gospodyni przygotować ma także prezentację podsumowującą ponad 4,5 tys. zdjęć zrobionych w mijającym roku na jego potrzeby. Atrakcją wieczoru ma być także, powtórzony po 10 edycjach performance „Oto ja, Służebnica Pańska 2”. Zaskakujący wówczas, znany już dzisiaj występ polegać będzie na publicznym wylizaniu przez Jej Perfekcyjność stóp 10 osobom spośród zaproszonych.

– Stopy uważane są za coś bardzo intymnego, osobistego – wyjaśnia. – Ich pokazywanie jest przez niektórych uważane za bardzo intymne, nie wspominając już o ich dotykaniu. Lizanie stóp jest, moim zdaniem, czynnością niezwykle intymną. Publiczne wykonanie tego performance ma być kompromisem między intymnością relacji, jaka wiąże mnie z każdym gościem na F-SP a publicznym charakterem mojego życia.

Wiadomo także, że na XX Floor-Sitting Party „Jej Perfekcyjność loves you” nie zabraknie baru Campari, który przygotował specjalny pokaz barmański dla gości F-SP. Na pewno nie zabraknie też ciasta, które własnoręcznie przygotuje, jak zwykle, Jej Perfekcyjność. Nie podano jednak jeszcze do publicznej wiadomości informacji jaki wypiek będzie to tym razem. Gości zaskoczyć mają także inne niespodzianki, jakie tajemniczo zapowiada organizatorka.
Goście będą musieli znów dostosować się do dress-code imprezy. Tym razem motywem przewodnim ma być serce. Różne wariacje na ten temat na pewno zaskoczą uczestników, co zapowiada sama Jej Perfekcyjność. Jednym z wydarzeń ma być także film przygotowany przez Jej Perfekcyjność, jednakże na razie nie udało się ustalić nic więcej na jego temat.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!