Warszawa, 5 stycznia 2008 – Zaproszenia na jubileuszową edycję Floor-Sitting Party zostały rozesłane już dzisiaj. Na wyjątkową edycję wydarzenia Jej Perfekcyjność zaprosiła kilkadziesiąt osób.

Impreza obchodzona ma być z wielkim rozmachem. Organizatorka potwierdziła, że spodziewa się w swoim mieszkaniu ponad 30 osób. Nie potrafiła jednak powiedzieć, czy padnie rekord pobity na dziesiątej edycji F-SP. Podkreśliła jednak, że tym razem nie zaprasza mediów, by „zachować całkowicie prywatny charakter wydarzenia”.

– Czekam na potwierdzenia przybycia, ale spodziewam się, że będzie nas dużo – powiedziała. – Impreza będzie wyjątkowa pod wieloma względami, dlatego cieszę się strasznie, że wszystko już lada dzień nadchodzi 16 stycznia.

Impreza, wyjątkowo, rozpocznie się później niż zwykle i potrwa dłużej niż zazwyczaj. Jej Perfekcyjność wyjaśnia, że powodem przedłużenia jest ilość atrakcji zaplanowanych tego wieczoru. Część z nich pozostaje niespodzianką, ale wiadomo już na pewno, że podczas F-SP Jej Perfekcyjność wykona performance „Oto ja, Służebnica Pańska 2”, który ma być powtórką z dziesiątej edycji imprezy. Jak jednak podkreśla artystka, tym razem „będzie zupełnie inaczej”. O ile bowiem wówczas pomysł Jej Perfekcyjności był dla wszystkich zaskoczeniem, o tyle tym razem większość uczestników wie, że w performance chodzi o oblizanie stóp 10 osobom przez Jej Perfekcyjność.

– Poza tym, przygotowuję mnóstwo dodatkowych atrakcji wizualnych i graficznych – powiedziała. – Tym bardziej, że to F-SP będzie także połączone z urodzinami mojego fotobloga.

Na imprezie muzykę na żywo zapewni dj Maniek, który zagra set przygotowany specjalnie dla gości Jej Perfekcyjności. Jak zwykle też, wszyscy poczęstowani zostaną przygotowanym na tę okazję ciastem, którego autorką będzie Jej Perfekcyjność. Na pewno, jak zwykle na Floor-Sitting Party – nie zabraknie zdjęć prezentujących minione imprezy i przystojnych chłopców. Wśród zaproszonych znaleźli się także modele, aktorzy i muzycy – wszyscy, którzy uczestniczyli w edycjach 11-19 Floor-Sitting Party plus, jak zawsze, kilka nowych osób.
Dwudzieste F-SP nosi nazwę „Jej Perfekcyjność loves you!” – w ten sposób organizatorka chce wyrazić swoją wdzięczność wobec gości, którzy bawili się z nią już na 19 edycjach imprezy. Organizatorka potwierdza, że na imprezie wydarzy się o wiele więcej niż dotychczas ujawniono, ale zdecydowana większość niespodzianek „pozostanie niejawna aż do momentu, w którym się wydarzą”.

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od ponad 2 lat średnio raz na 6 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner a na żywo grał DJ Maniek. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.


Fragment zaproszenia na XX F-SP

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!