Warszawa, 18 stycznia 2009 – Pozytywne komentarze dominują w ocenie zakończonego w nocy z piątku na sobotę XX Floor-Sitting Party „Jej Perfekcyjność loves you”. Aż 35 osób bawiło się wspólnie w mieszkaniu Jej Perfekcyjności, bijąc kolejny rekord.

Nie tylko goście, ale i sama gospodyni jest bardzo zadowolona z wydarzenia. Podkreśliła, że udało się właściwie wszystko. Na imprezie zagrał na żywo DJ Maniek, który przez 150 minut imprezy bez przerwy raczył gości Jej Perfekcyjności nowymi dźwiękami. Z uwagą przysłuchiwali się mu dwaj doskonale znani w Warszawie i w Polsce DJe, którzy byli także gwiazdami imprezy. Jeden z nich, DJ Hugo, przygotował dla wszystkich uczestników F-SP specjalną płytę ze swoim setem. Tematycznie nawiązuje on do dress-code imprezy.

– To wspaniała niespodzianka – cieszy się Jej Perfekcyjność, która otrzymała kilkadziesiąt kopii CD. – Każda z piosenek zawiera w sobie kluczowe słowo „heart”, które było przecież nazwą dress-code minionej imprezy. Pomysł i prezent Hugo były naprawdę wspaniałe.

Nie tylko on podarował coś Jej Perfekcyjności – także inni przybywający goście często obdarowywali ją prezentami. W ten sposób chcieli świętować z nią zbliżającą się rocznicę urodzin fotobloga JejPerfekcyjnosc4.prv.pl. Na fotoblogu znaleźć można na razie tylko jedno zdjęcie z imprezy. Pozostałe, jak ogłosiła dzisiaj Jej Perfekcyjność, swoją premierę mieć będą na specjalnym spotkaniu po-imprezowym we wtorek o 20:30. Wtedy też goście otrzymać mają płyty przygotowane przez DJ Hugo.
Także inne spośród zapowiadanych atrakcji okazały się udane. Barmani Campari uczyli przez kilkadziesiąt minut zainteresowaych gości przygotowywać drinki. Dzięki temu, wszyscy obecni mogli potem bawić się do końca imprezy z drinkami przygotowanymi w profesjonalny sposób. Jedynym elementem, z którego niezadowolona jest Jej Perfekcyjność jest… jej ciasto.

– Nie wyszło takie, jak miało być – powiedziała. – Ale tak to jest, gdy robi się za każdym razem ciasto według nowego przepisu. I choć jego forma nie była idealna, goście z chęcią je zjedli. Cieszę się, że im smakowało.

Jej Perfekcyjność smakowała zaś… stopy 10 osób. Zgodnie z zapowiedzią, punktem kulminacyjnym F-SP był performance „Oto ja, Służebnica Pańska 2”, podczas którego wybranym spośród gości 10 osobom Jej Perfekcyjność wylizała kolejno stopy.
Impreza trwała od 22:30 do 01:00. Mimo ogromnego sukcesu, jakim niewątpliwie była, nie ustają komentarze na temat tego, że być może było to ostatnie Floor-Sitting Party. Sama Jej Perfekcyjność zasugerowała to w swoich wiadomościach do gości, co czyni informację bardziej prawdopodobną.

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od ponad 30 miesięcy średnio raz na 6 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner a na żywo grał DJ Maniek. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!