Warszawa, 8 stycznia 2009 – Aż siedem osób zabiera dzisiaj do kina Jej Perfekcyjność. Okazją jest przedpremierowy pokaz filmu „W cieniu chwały”.

To pierwsze w tym roku duże wyjście kinowe, na które Jej Perfekcyjość zaprasza swoich znajomych. Pokaz będzie miał miejsce dzisiaj o godzinie 19:30 w Cinema City Sadyba. Jak podkreśla zapraszająca, w ten sposób po Nowym Roku chce wrócić do swojego starego zwyczaju i nadal organizować tego typu wyjścia. Dodała także, że jest to jej sposób na wyrażenie wdzięczności wobec zaproszonych osób.

– Strasznie się zawsze cieszę, gdy znajomi przyjmują ode mnie zaproszenia do kina – powiedziała. – Wiem, że wszyscy są bardzo zabiegani i nie koniecznie na rękę jest im spotykanie się ze mną.

Jej Perfekcyjność powiedziała także, że dodatkowym powodem do wdzięczności jest to, że mimo iż film będzie pokazywany w dość odległym od centrum Warszawy miejscu, aż tyle osób zgodziło się przybyć na spotkanie. Wśród osób, które potwierdziły przybycie są m.in. znajomi, którzy dopiero od niedawna są w Polsce po ponadrocznym pobycie za granicą oraz inne osoby, których Jej Perfekcyjność nie widziała od dłuższego czasu.

– Kino jest tylko pretekstem do spotkania się w większej grupie – powiedziała. – Wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego nie mogę się doczekać wieczornego spotkania.

Film „W cieniu chwały” to historia prywatnego i zawodowego życia nowojorskich policjantów opowiedziana poprzez splatające się losy trzech pokoleń jednej z policyjnych rodzin. Jeden z trójki braci – Ray, bada sprawę ujawniającą korupcję w szeregach policji. Kodeks moralny ich rodziny zostanie wystawiony na próbę gdy okaże się, że jednym z podejrzanych jest jego brat. W filmie występują m.in. Edward Norton i Colin Farrell. Do polskich kin film wchodzi 9 stycznia.


Plakat reklamujący film

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!