Warszawa, 20 stycznia 2009 – Wyjątkowe spotkanie oficjalnie kończące XX Floor-Sitting Party „Jej Perfekcyjność loves you” już dzisiaj wieczorem. Być może będzie to także zakończenie całego cyklu.

Clou spotkania ma być prezentacja zdjęć z minionej imprezy – dopiero po nim będą one dostępne dla wszystkich uczestników na zamkniętej stronie FloorSittingParty.prv.pl, do której loginy i hasła zostaną rozesłane uczestnikom imprezy w nocy. Drugim i zasadniczym powodem spotkania jest także przekazanie gościom płyt CD z setem przygotowanym na XX F-SP.

– DJ Hugo zadbał znów o moich gości i specjalnie dla nich nagrał set z tematycznie dobraną muzyką – wyjaśniła Jej Perfekcyjność. – Wszystkie piosenki noszą w sobie bowiem słowo heart.

To właśnie serce było motywem przewodnim i dress-code imprezy. Sama organizatorka umieściła je… na swoich ustach, malując je wściekleróżową pomadką. Na imprezie Jej Perfekcyjności pojawili się także DJ Hugo i DJ Alex Efler – znani gościom F-SP z poprzednich setów przygotowanych na potrzeby imprezy. Tym razem na żywo dla gości zagrał DJ Maniek, więc set nagrany przez Hugo zostanie gościom dostarczony w formie płyty-prezentu.

– Dzisiaj co prawda nie będzie wszystkich, którzy byli na F-SP, ale mam nadzieję, że i tak będzie miło – zapowiada Jej Perfekcyjność. – Ci co przyjdą, na pewno nie pożałują.

Spotkanie będzie okazją do pierwszej prezentacji zdjęć z F-SP. Goście imprezy bardzo często wykorzystują je potem wstawiając na profile w portalach społecznościowych czy na swoje strony www. Nie inaczej zapewne będzie i tym razem, więc wszyscy oczekują już na ich upublicznienie. Domyślnie jednak zdjęcia dostępne są tylko dla uczesntików imprezy po zalogowaniu – dopiero ich dalsze udostępnianie sprawia, że stają się widoczne dla szerszej grupy odbiorców.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!