Warszawa, 9 stycznia 2009 – Tylko do jutra czas mają osoby, które otrzymały zaproszenie na XX Floor-Sitting Party „Jej Perfekcyjność loves you”, by potwierdzić swoje przybycie. Jak udało się nam ustalić, już teraz liczba gości jest „zadowalająca” dla organizatorki.

Wszyscy mile widziani na F-SP goście otrzymali od Jej Perfekcyjności login i hasło, dzięki którym mogą wejść na stronę FloorSittingParty.prv.pl, na której znajdują się podstawowe informacje o imprezie oraz sama treść zaproszenia. Na podstawie tych informacji zadecydować mają czy potwierdzają swoje przybycie, czy też może nie są w stanie zjawić się 16 stycznia u Jej Perfekcyjności. Potwierdzenia te mają dla niej ogromne znaczenie.

– Muszę być przygotowany na odpowiednią liczbę gości – wyjaśniła. – Poza tym, zgodnie z tradycją Floor-Sitting Party, każdy zaproszony gość przynosi pewną drobnostkę, która jest jego kontrybucją w imprezę. Ponieważ dla każdego jest to co innego, muszę znać pełną listę gości, by racjonalnie rozdzielić zadania.

Wiadomo już, że impreza rozpocznie się wyjątkowo o 22:30, czyli pół godziny później niż zwykle i potrwa aż do 1:00. Organizatorka wyjaśnia, że ilość przewidzianych atrakcji jest niemożliwa do zrealizowania w ciągu tradycyjnych dwóch godzin. Do najważniejszych wydarzeń tego wieczoru, Jej Perfekcyjność zalicza performance „Oto ja, Służebnica Pańska 2”, występ dja Mańka, rocznicowo-noworoczną galerię fotografii z fotobloga, pojawienie się bary Campari i niespodzianki jakie szykuje dla przybyłych tego wieczora gości.
Jej Perfekcyjność zdradziła także, że wciąż nie otrzymała informacji od „kilku bardzo ważnych” dla niej osób i liczy na to, że do jutra wszystkim przybywającym uda się potwierdzić swoje pojawienie się na F-SP.

– Czuję, że to może być naprawdę fajna impreza – powiedziała i dodała żartobliwie: – Mam tylko nadzieję, że moje mieszkanie to wytrzyma. Ale skoro dało radę z dotychczasowymi F-SP, to da radę i z tym.

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od ponad 2 lat średnio raz na 6 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner a na żywo grał DJ Maniek. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.


Fragment zaproszenia na XX F-SP

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!