Warszawa, 16 stycznia 2009 – Około 40 osób odwiedzi dzisiaj mieszkanie Jej Perfekcyjności – o godzinie 22:30 rusza dwudziesta edycja słynnej imprezy środowisk nieheteroseksualnych. Będzie to największe z dotychczasowych wydarzenie.

Wydarzeniem artystycznym nocy będzie performance gospodyni „Oto ja, służebnica Pańska 2”, który ma być powtórką z wykonanego na dziesiątej edycji przedstawienia. Podczas imprezy artystka poprosi losowe 10 osób do zdjęcia butów, po czym wyliże im stopy – w ten sposób ukazując swoje oddanie i chęć bycia jedynie sługą wszystkich swoich znajomych i przyjaciół. Zapowiadany performance wzbudza duże kontrowersje. Sama autorka podkreśla, że nie wie jak się zakończy – na dziesiątej edycji wolontariusze zgłaszali się nie wiedząc, co za chwilę ich czeka, tym razem jest inaczej.
Gospodyni poinformowała też, że już przygotowała dla swoich gości ciasto.

– Szał przygotowań trwa, mam jeszcze wiele do zrobienia – powiedziała. – Jednakże mam nadzieję, że wszystko się uda i całe F-SP wypadnie pomyślnie. Ciasto udało mi się zrobić w czwartek w nocy.

Podczas F-SP grać będzie cały czas na żywo DJ Maniek, którego część gości zna z poprzednich edycji imprezy. Na wydarzeniu pojawią się także po raz pierwszy DJ Hugo i DJ Alex Efler, którzy na potrzeby gości Floor-Sitting Party w przeszłości przygotowywali ekskluzywne sety muzyczne. Ich pojawienie się na żywo ma być wielkim wydarzeniem i okazją do poznania jednych z najbardziej znanych muzyków w Warszawie jak i w całej Polsce.
Czas będzie także umilać bar Campari – specjalnie na XX Floor-Sitting Party „Jej Perfekcyjność loves you” dwóch przeszkolonych barmanów zaprezentuje show przygotowane na ten wieczór. Towarzyszyć będzie im hostessa zachęcająca wszystkich do wspólnej zabawy. Do atrakcji wieczoru zaliczyć trzeba także prezentację podsumowującą kolejny rok na fotoblogu Jej Perfekcyjności oraz… film-niespodziankę, który ma być zaskakującym dla wszystkich zestawieniem przygotowanym przez Jej Perfekcyjność.

– Głęboko wierzę, że wszystko co dziać się będzie podczas imprezy, przypadnie do gustu zaproszonym – powiedziała. – Staram się włożyć w to maksimum pracy, by nie było przykrych niespodzianek. Tym bardziej, że nazwa „Jej Perfekcyjność loves you” zobowiązuje mnie do… perfekcji w przygotowaniu.

Goście będą musieli znów dostosować się do dress-code imprezy. Tym razem motywem przewodnim ma być serce. Różne wariacje na ten temat na pewno zaskoczą uczestników, co zapowiada sama Jej Perfekcyjność.
Po imprezie, która zakończy się wyjątkowo o godzinie 1, Jej Perfekcyjność wraz z większością gości uda się zapewne do warszawskiego klubu Utopia.

Relację z X Floor-Sitting Party przeczytać można w portalu hape.pl, zaś z 13th Floor-Sitting Party w portalu Gaylife.pl (może wymagać zalogowania).

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od ponad 2 lat średnio raz na 6 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner a na żywo grał DJ Maniek. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.


Zdjęcie z performance „Oto ja, Służebnica Pańska” podczas X Floor-Sitting Party „Eftiwi”


Fragment zaproszenia na XX Floor-Sitting Party „Jej Perfekcyjność loves you”

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!