Warszawa, 21 stycznia 2009 – Dokładnie dwa lata temu – 21 stycznia
2007 – ruszył fotoblog Jej Perfekcyjności. Początkowo, jako efekt jej współpracy przy wchodzeniu na rynek sieci Play i akcji Nadchodzi4, stał się nieodłącznym elementem jej życia.

Jest jednym z najobszerniejszych i najczęściej odwiedzanych w serwisie Playmobile.pl. Aktualnie znajduje się na nim grubo ponad 1000 wpisów i ponad 7,1 tys. fotografii. Wszystkie opowiadają historię codziennego życia znanej trans. Czytelnicy mają możliwość zostawiania komentarzy pod każdym z nich – z czego korzystają dość ostrożnie. Z okazji drugiej rocznicy powstania fotobloga Jej Perfekcyjność opublikowała „coś wyjątkowego”.

– To filmik, slide-show ze zdjęciami, które znalazły się w mojej pracy „A.D. 2008 by JejPerfekcyjnosc4.prv.pl” – powiedziała. – Każdy może teraz obejrzeć te zdjęcia i razem ze mną wspomnieć ten rok widziany „oczami” mojego fotobloga.

FIlmik dostępny jest w serwisie YouTube.com na oficjalnym kanale Jej Perfekcyjności. Prezentacja trwa prawie 9 minut i składa się z ponad 100 zdjęć wybranych ze wszystkich wpisów opublikowanych od stycznia do grudnia 2008. Każde zdjęcie podpisane jest dataą i komentarzem odautorskim. Wyświetlane po kolei fotografie tworzą narrację opowiadającą miniony rok życia artystki. (filmik zamieszczamy poniżej)
Jak podkreśla Jej Perfekcyjność, obchodzona dzisiaj rocznica jest także świętem dla osób, które regularnie goszczą na jej fotoblogu – przyjaciół, znajomych i fanów. Wszyscy w jakiś sposób współtworzą ten fotograficzny pamiętnik i przyczyniają się do jego popularności. Tagi opisujące większość zdjęć w JejPerfekcyjnosc4.prv.pl są jednymi z najpopularniejszych w serwsie Playmobile.pl.

– Niektórzy pytają mnie po co mi fotoblog… – zwierza się Jej Perfekcyjność. – To trudne pytanie. Myślę, że nie znam odpowiedzi na to pytanie. Tak samo jak zapewne nie znają jej osoby zapytane o to, po co go oglądają. To po prostu daje nam jakiś fan i tyle.

Komentatorzy podkreślają, że fotoblog jest dla Jej Perfekcyjności w pewien sposób niebezpieczny – odsłania całkowicie jej życie, pokazuje gdzie bywa, co robi, jak wygląda i z kim się zadaje. Sama autorka odpowiada, że nie wstydzi się ani jednej chwili swojego życia i dlatego jest gotowa ujawniać je bez cenzury. Oczywiste jest, że nie każdy element jej życia jest fotografowany, bo pokazuje się zazwyczaj to, co ciekawe, dziwne, inne, nietypowe lub warte uwiecznienia, ale także te elementy wiele mówią o autorce.
Urodziny fotobloga świętowano podczas minionego XX Floor-Sitting Party „Jej Perfekcyjność loves you”.

Ważne informacje o fotoblogu Jej Perfekcyjności:
„Zgodziła się testować sieć P4” 23 stycznia 2007
„Fotoblog Jej Perfekcyjności – tylko dla dorosłych!” 30 listopada 2007
„Technicznie lepiej od 2008 roku” 2 stycznia 2008
„Uwolniony fotoblog” 10 stycznia 2008
„Rok fotobloga” 21 stycznia 2008
„Tysiąc wpisów na fotoblogu” 19 października 2008
„Zmiana wyglądu fotobloga” 23 grudnia 2008

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!