Warszawa, 24 stycznia 2009 – Jeden z najlepiej rozpoznawalnych djów na świecie zagra dzisiaj w warszawskim klubie Utopia. Na imprezie nie zabraknie Jej Perfekcyjności.

Gwiazda zagra w klubie w ramach cyklu Outsider – najdłużej istniejącej w Utopii serii imprez, na któe zapraszane są zagraniczne sławy. Samego Dennisa kojarzą niemal wszyscy, głównie z jego remiksów. Współpracował remiksując nagrania dla Sugababes, Michael Gray, Supermode, Sharam, Scarlett Fantastic, Antoine Clamaran, Rachel Starr, Stonebridge. W roku 2006 Beatfreakz (kolejny pseudonim Dennisa Christophera) umieścił 2 swoje nagrania w pierwszej dziesiątce list UK.

– Czasem mam wrażenie, że z każdej piosenki Christopher potrafi zrobić hit – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Mam nadzieję, że dzisiaj w nocy zaskoczy nas czymś przygotowanym ot tak, na żywo.

Impreza w klubie zapowiadana jest na 23, ale wiadomo, że gwiazda nie pojawi się wcześniej niż około 2 w nocy. Mniej więcej na tę godzinę swój przyjazd do klubu zaplanowała Jej Perfekcyjność. Zjawić się tam ma z niewielką grupką znajomych, także stałych bywalców klubu. Wszyscy niecierpliwie czekają na koncert, bowiem od zabawy sylwestrowej będzie to pierwsze tak ważne wydarzenie w Utopii.

– W Utopii Dennis zagra w doborowym towarzystwie – skomentowała trans. – Zagrają z nim dj Moondeck i dj Tenessee, jedni z najbardziej znanych warszawskich muzyków house’owych. Zapowiada się bardzo szalona noc!

House’owa przygoda Dennisa Christophera zaczęła się w roku 1992. Dennis zaczął grać na wielu imprezach w różnych klubach. Poznawał tajniki sztuki dj’a i producencta. Występował początkowo m.in. w Rotterdamie, Amsterdamie, Bloemendaal czy Scheveningen. Dziś Dennis podróżuje po całym świecie, będąc zapraszanym do krajów takich jak RPA, Monako, Francja, Niemcy, Rosja, Czechy, UK, Turcja i wielu innych. W 2005 nawiązał wspłpracę z Markiem Simmons’em i podpisał kontrakt z wytwórnią Spinnin’ Records. Oprócz formacji Beatfreakz Dennis działa w projektach takich jak Soul Corporation, Rockefeller, 8Ball, Steve Farris, Simmons & Christopher. Również produkcje spod tych znaków odnoszą znaczące sukcesy. Ostanie wielkie wydarzenia to współpraca nad remiksami z Rihanną i Miką.


Plakat reklamujący dzisiejszą imprezę

/Rzeczpospolita/

Wypowiedz się! Skomentuj!