Warszawa, 31 stycznia 2009 – Wydarzeniem roku nazwano już dzisiaj zapowiadany na wakacje koncert Madonny w Polsce. Gwiazda zagra w naszym kraju po raz pierwszy w historii 15 sierpnia.

Wczorajsza informacja już wywołała zamieszanie. Wszyscy obawiają się przede wszystkim tego… że nie dadzą rady kupić biletu. Ich sprzedaż rusza 20 lutego o 10:00. W Rosji podczas ostatniego koncertu gwiazdy wszystkie 65 tys. biletów wykupiono w ciągu pierwszych 4 godzin od startu sprzedaży. Szał Madonny ogarnie najpewniej także Polskę. Nie wiadomo ile miejsc jest przewidzianych przez Live Nation na lotnisku Bemowo, ale na pewno nie wystarczy dla wszystkich chętnych.

– To jest naprawdę wielka rzecz – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Myślę, że jeszcze nie wyobrażamy sobie tego szału, który dziać się będzie około 20 lutego i potem w sierpniu… No i na pewno koncert będzie udany. Wiadomo, że Madonna to profesjonalistka.

Sama Jej Perfekcyjność nie zadecydowała jeszcze czy weźmie udział w koncercie gwiazdy. Podkreśliła, że z jednej strony – na pewno „wypadałoby”, ale podkreśliła, że wiele jest także argumentów przemawiających na nie. Przede wszystkim – „walka o bilety”. Jej Perfekcyjność stwierdziła, że nie zamierza w dniu startu sprzedaży stać w kolejkach lub walczyć o zakup przez internet. Stwierdziła też, że nie przepada za tłumami, które panują na koncertach i to, jej zdaniem, także argument przeciw wybraniu się na koncert.

– Ostatecznie pewno jednak się zjawię, bo potem nie mógłbym sobie tego darować – powiedziała. – Myślę, że znakiem dla nas wszystkich powinno być to, że dzień koncertu to święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Kolejna część niezwykle udanej trasy koncertowej Madonny „Sticky & Sweet Tour”, dotychczas najbardziej dochodowej w historii trasy koncertowej artysty występującego solo, rozpocznie się 4 lipca w Londynie. W ramach trasy Madonna odwiedzi miejsca, w których dotychczas nie występowała: Werchter (Belgia), Marsylia (Francja), Hamburg (Niemcy), Oslo (Norwegia), Helsinki (Finlandia), Tallin (Estonia), Lublana (Słowenia), Rumunia, Węgra, Serbia i Bułgaria, co zostało potwierdzone przez Live Nation. Artystka powróci również, po ponad 15 latach, do Mediolanu (Włochy), Madrytu (Hiszpania), Göteborg’a (Szwecja) oraz Monachium (Niemcy). Gość specjalny na trasie „Sticky & Sweet Tour” Paul Oakenfold od dłuższego czasu jest jednym z najważniejszych – jeśli nie najważniejszym – artystą związaną ze współczesną kulturą klubową.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!