Łódź, 10 stycznia 2009 – Nowy lay-out prywatnego bloga Jej Perfekcyjności – duzyformat.blog.pl wykonany został przez autora niemal wszystkich poprzednich szat graficznych strony, Se. Autorka bloga ciekawa jest komentarzy.

Zmieniło się wszytsko – od kolorów zaczynając, przez układ elementów na stronie aż po główny motyw graficzny i hasło bloga. Dotychczasowe „życie w dużym formacie” zastąpił napis „Jej Perfekcyjność prywatnie”. Poprzedni lay-out powstał wiele lat temu i podobnie jak kilka poprzednich jego autorem jest łodzianin Se. Jak podkreśla autorka bloga, Se sam wyszedł z propozycją zmiany lay-outu. Dawniej nowy wygląd bloga Jej Perfekcyjność i Se fundowali czytelnikom średnio raz na kwartał. Poprzedni, zielony szablon, wykorzytywany był przez wiele lat.

– Zielony duzyformat.blog.pl był bardzo ładny – komentuje Jej Perfekcyjność. – Dopracowany, dopieszczony. Miał wszystko, czego wymagam od swojego prywatnego bloga. Nie wiem czy łatwo będzie mi przyzwyczaić się do nowego wyglądu.

Blogowiczka ciekawa jest też co o nowym wyglądzie sądzą czytelnicy. Dlatego w pierwszej, wyjątkowo krótkiej blotce po zmianie wyglądu, zapytała ich o zdanie. Jak wyjaśniła, jest ono ważne zarówno dla niej, jak i dla Se.
Jej Perfekcyjność o wielu lat jest fanką talenu Se. Świadczyć może o tym fakt, że to właśnie cykl jego prac „Zbiór liter bez znaczenia” prezentowany był podczas Floor-Sitting Party w grudniu 2006 na wyjątkowej edycji on-tour. Dzisiaj miniaturki prac wiszą w mieszkaniu Jej Perfekcyjności tuż przy drzwiach do jej pokoju. Autorka bloga podkreśla także, że wiele razy w przeszłości starała się pomóc Se, głównie udostępniając mu różne narzędzia, którymi dysponowała.

– Uważam, że to strasznie utalentowany młody chłopak – powiedziała. – I żeby uciąć głupie komentarze, od razu dodam, że Se nie jest gejem. To chyba jeszcze bardziej świadczy o szczerości mojej oceny.

Jej Perfekcyjność prowadzi swojego bloga od 30 maja 2003 roku. Najpierw jako nickolas.blog.pl, został po 9 miesiącach przeniesiony na dużyformat.blog.pl. Dotychczas na stronie można było znaleźć archiwum i wpisy z poprzedniego wcielenia pamiętnika, ale od pewnego czasu są one niedostępna. Autorka wyjaśniła, że wynika to z problemów technicznych a nie jej złej woli.


Tak teraz wygląda dużyformat.blog.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!