Warszawa, 23 grudnia 2008 – Znany fotoblog Jej Perfekcyjności – JejPerfekcyjnosc4.prv.pl zmienił wygląd. Belka tytułowa zawiera teraz zdjęcia Jej Perfekcyjności.

Dotychczasowy wygląd został w ten sposób zamieniony bardziej spersonalizowanym. Na belce pojawiają się zdjęcia Jej Perfekcyjności, ułożone w tzw. stos oraz napis informujący o adresie fotobloga i jego idei. Hasło „od Nadchodzi4 do JejPerfekcyjnosc4” ma charakter eksplanacyjny.

– Ludzie nie wiedzieli dlaczego pojawia się w adresie czwórka – wyjaśnia Jej Perfekcyjność. – A przecież nazwa i adres fotobloga wzięły się od naszwy kampanii reklamowej czwartego operatora telefonii komórkowej. Nadchodzi4 to swego czasu bardzo głośne wydarzenie medialne.

Właśnie w ramach akcji Nadchodzi4 Jej Perfekcyjność założoła fotobloga i zaczęła jego tworzenie. Od momentu ujawnienia nazwy Play i oficjalnego startu Playmobile.pl, nazwa fotobloga nie została zmieniona. Jej Perfekcyjność nadal umieszcza tam codziennie kolejne wpisy. W styczniu obchodzić będziemy drugą rocznicę utworzenia fotobloga.

– Nie powiem, żebym nie miał przez tego fotobloga problemów – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Niemniej, ogólnie, bardzo go lubię. I mam nadzieję, że uda mi się przygotować pewną niespodziankę przed XX Floor-Sitting Party z nim związaną.

Poprzednia belka tytułowa była przeróbką standardowego banera umieszczanego w zakładanych w serwisie fotoblogach i przedstawiała posąg, nad którym znajdował się adres internetowy strony. Jej Perfekcyjność podkreśliła, że nowa belka może być zapowiedzią częstszych zmian na stronie.


Tak teraz wygląda fotoblog

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!