Warszawa, 13 grudnia – Ogrom obowiązków oraz zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia nie są przeszkodą w imprezowaniu. Trwa kolejny weekend, który Jej Perfekcyjność spędza z przyjaciółmi, znajomymi i fanami w warszawskich klubach.

Rozpoczęty wczoraj weekend jest o tyle inny od pozostałych, że u Jej Perfekcyjności zatrzymała się dwójka jej znajomych z Łodzi. Wspólna impreza, na którą się udali, zaczęła się około północy. Do mieszkania Jej Perfekcyjności nie wrócili jednak wszyscy. Część z jej znajomych, po godzinie 7 postanowiła udać się na after-party. Intensywne imprezowanie w piątek nie odwiedzie jednak wszystkich od tego, by także w sobotę udać się na imprezę.

– Nie przestajemy się bawić – powiedziała Jej Perfekcyjność. – W ten sposób czujemy, że żyjemy. Musimy się bawić, póki mamy na to siłę i czas. O odpoczynku biernym będziemy myśleć na starość.

Dzisiaj Jej Perfekcyjność planuje wybrać się na koncert niemieckiego dj R.O.N.Y.-ego, który w klubie Utopia gości już po raz drugi. Wcześniej jednak zapowiada, że razem ze znajomymi odwiedzi najpewniej „co najmniej jeszcze jeden klub”. Nie potrafiła jednak powiedzieć jeszcze jaki będzie to klub. Zapowiedziała jednak, że impreza w Utopii będzie na pewno udana. Ostatni pobyt zagranicznego gościa bywalcy klubu wspominają bardzo dobrze. Zadowolony z niego był także manager muzyczny Utopii.

– Nie zamierzam zwalaniać ani na chwilę – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Tym bardziej, że zima jest coraz chłodniejsza i trzeba się przecież jakoś rozgrzewać!

W niedzielę Jej Perfekcyjność około 19:00 ma się najpierw zjawić na zamknięciu 8. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Prawa Człowieka w Filmie Watch DOCS. a potem uda się na koncert Loli Lou w Amnesii Too. Jak zapowiedziała, nie będzie się tam bawić sama. Koncert Loli Lou jest zarazem promocją jej nowego kalendarza ściennego na rok 2009. Dokładnie rok temu Jej Perfekcyjność otrzymała w prezencie specjalny, zadedykowany jej egzemplarz kalendarza, który do dziś wisi u niej w pokoju. (więcej o tym: tutaj)


Plakat reklamujący sobotnią imprezę w Utopii


Okładka kalendarza Loli Lou

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!