Warszawa, 3 grudnia 2008 – Ponad 20 osób zjawi się u Jej Perfekcyjności w sobotę na 19th Floor-Sitting Party „Santa Hates You”. Wszyscy na czas potwierdzili swoje przybycie i zjawią się za trzy dni w mieszkaniu na warszawskiej Ochocie.

To już dziewiętnasta edycja słynnej domówki Jej Perfekcyjności. Tym razem skorelowana z obchodzonymi tego dnia mikołajkami. Impreza zapowiada się ciekawie, bo jak zwykle zapowiedziane jest na niej mnóstwo atrakcji. Jedną z nich ma być grający na żywo młody DJ Maniek, który prawie rok temu po raz pierwszy zagrał na Floor-Sitting Party.

– Uważam, że to zdolny młodzieniec – powiedziała Jej Perfekcyjność. – A nie od dziś wiadomo, że lubię takich promować jak tylko potrafię. Cieszę się więc strasznie, że Maniek zagra na F-SP.

Na imprezie nie zabraknie nie tylko muzyki i gości, ale także ciasta Jej Perfekcyjności i innych niespodzianek przez nią przygotowanych. Jak zwykle, dla osób postronnych, cała impreza jest zamknięta, ale tym razem także dla gości przygotowano coś wyjątkowego.
Co to jest, okaże się dopiero w sobotę po 22:00. Impreza u Jej Perfekcyjności potrwa do północy. Większość gości przeniesie się potem do warszawskiego klubu Utopia.

– Mam nadzieję, że atrakcje, jakie przygotowałem dla swoich gości, spodobają się wszystkim – stwierdziła Jej Perfekcyjność. – Nie chcę, żeby dziewiętnasta edycja, w związku ze zbliżającą się dwudziestą, wypadła jakoś słabiej lub gorzej.

Na 19th F-SP nie zabraknie także nowych osób. W ten sposób, jak zwykle, Jej Perfekcyjność rotuje gości, zmienia ich, by cały czas towarzystwo, które się u niej pojawia nie było stałe. Wszystkie informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie FloorSittingParty.prv.pl. Dwudziesta edycja Floor-Sitting Party zaplanowano zaś na 16 stycznia.
Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od ponad 2 lat średnio raz na 6 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner a na żywo grał DJ Maniek. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!