Warszawa, 8 grudnia 2008 – Bardzo pozytywnie oceniono dziewiętnastą edycję Floor-Sitting Party „Santa Hates You!”. Także Jej Perfekcyjność stwierdziła, że zarwno impreza, jak i weekend okazały się „niezwykle udane”.

Zarówno piątek jak i sobota minęły Jej Perfekcyjności imprezowo. Najpierw – rozgrzewka w pierwszy dzień weekendu, która okazała się zaskakująco udaną imprezą a potem clou programu, czyli 19th F-SP. Piątkowe party w Utopii zaskoczyło wszystkich – zamiast zapowiadanego DJ Yoory wystąpił za deckami manager muzyczny klubu DJ Hugo. Impreza pod jego wodzą zakończyła się dopiero rano. Także Jej Perfekcyjność tego dnia wróciła do domu o wczesnych godzinach rannych.

– Zajmowałem się w klubie jednym z nowych jego gości – powiedziała. – Dlatego chciałem bawić się z nim jak najdłużej, żeby posmakował utopijnych poranków, które zawsze są mocno house’owe.

Sobota, po długich przygotowaniach, okazała się intensywnym dniem i wieczorem. Jej Perfekcyjność, czego dowiadujemy się z jej fotobloga, poświęciła poranek na przygotowanie ciasta dla swoich gości, a potem zajmowała się przygotowaniem samej imprezy. Słynne Floor-Sitting Party zaskoczyło wszystkich podwójnie. Niemiło, bo z przyczyn osobistych nie mógł wystąpić na nim DJ Maniek oraz pozytywnie – urozmaiceniem wydarzenia był bowiem taniec ubranego jedynie w świąteczne majtki szczupłego młodzieńca. Zaskoczeni sytuacją goście nie wiedzieli jak zareagować na tak niezwykły widok. Szybko jednak oswoili się z sytuacją i ochoczo pozowali do zdjęć.

– Cieszę się, że występ przypadł wszystkim do gustu – komentowała Jej Perfekcyjność. – Wiem, że sam host nie koniecznie odpowiadał gustom wszystkich gości, ale nie ma takich ludzi, którzy podobaliby się wszystkim.

Zwieńczeniem weekendu była impreza z okazji sześciolecia cyklu Outsider w klubie Utopia. Gościem specjalnym wydarzenia był Chris Ortega. Jej Perfekcyjność w mikołajkowym stroju wzbudzała spore zainteresowanie, zwłaszcza osób, które nie bywają regularnie w klubie. Jak sama podkreśla, chciała w ten sposób „uświetnić dzień imienin znanego świętego”.


Jedno z nielicznych publicznych zdjęć z minionego Floor-Sitting Party


Plakat reklamujący sobotnią imprezę w klubie Utopia

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!