Warszawa, 16 grudnia 2008 – Od jutra aż do wyjazdu z Warszawy, Jej Perfekcyjność weźmie udział w spotkaniach wigilijnych organizowanych przez różne środowiska. Większość z nich będzie miała miejsce na terenie Uniwersytetu Warszawskiego.

Pierwsze ze spotkań zaplanowano na jutro na godzinę 18:00 – w specjalnie przygotowanej sali spotkać się mają działacze samorządowi Uniwersytetu Warszawskiego. Ubiegłoroczna edycja tego spotkania bardzo przypadła Jej Perfekcyjności do gustu. Poza tym, jak stwierdziła, nie może jej zabraknąć jako Marszałki Parlamentu Studentów UW. Na spotkanie zaproszeni są wszyscy przedstawiciele organów samorządu studenckiego ze wszystkich 52 jednostek na UW.

– To będzie okazja do spotkania się w zupełnie innej atmosferze – stwierdziła Jej Perfekcyjność. – Dla mnie będzie to tym milsze, że wcześniej w ciągu dnia mam posiedzenie Senatu UW i Rady Wydziału Dziennikrstwa i Nauk Politycznych. Po tak męczących wydarzeniach, z chęcią odpocznę w gronie znajomych.

Kolejne spotkanie świąteczne zaplanowano na czwartek – w Instytucie Socjologii studenci i studentki przygotowują tradycyjne wydarzenie, na które przygotują potrawy i na którym odbyć się ma konkurs ciast świątecznych. Przechodni tytuł Najlepszego Wypiekacza Ciast Instytutu Socjologii UW jest traktowany z jednej strony z uśmiechem, a z drugiej – jest jednak powodem do dumy.
W piątek – kolejne dwa spotkania świąteczne. Najpierw w redakcji ogólnopolskiego miesięcznika, z którym związana jest Jej Perfekcyjność a potem – studenckie spotkanie Instytutu Dziennikarstwa UW. Oba odbywają się jedno po drugim w ciągu 90 minut, jednakże Jej Perfekcyjność zapowiada, że zjawi się na obu, bo zależy jej zarówno na redakcji, jak i na ID, gdzie została w tym roku wielkim zwycięzcą kampanii wyborczej w listopadzie.

– Jeszcze w dzień wyjazdu do domu rodzinnego mam ostatnie spotkanie – informuje. – Jest to za to spotkanie bardzo ważne, bo organizowane przez Jej Magnificencję.

Chodzi o tradycyjne spotkanie świateczno-noworoczne, na które zaprasza najważniejszych przedstawicieli grup społeczności uniwersyteckiej Rektor UW. W poniedziałek o 12:00 w jednej z najładniejszych sal uniwersyteckich wszyscy zaproszeni spotkają się, by wspólnie, na kilka dni przed właściwą Wigilią, życzyć sobie spokojnych Świąt.

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!