Warszawa, 29 grudnia 2008 – Fani Jej Perfekcyjności nie ustają w swoich staraniach promocyjnych dla dobra jej osoby. Na stronie ChocoGarcon.blog.pl powstała parodia serwisu informacyjnego poświęconego jej osobie.

Nawiązania do Jej Perfekcyjności są oczywiste. Pomijając sam styl wypowiedzi i konstruowania informacji, już nazwa bohaterki ChocoGarcon.blog.pl – Jej Performatywność – jest łudząco podobna. Blog tworzony jest na wzór seriwsu JejPerfekcyjnosc.blox.pl i w sarkastyczny, pastiżowy sposób opisuje życie bohaterki.

– Muszę powiedzieć, że powstanie takiej strony było dla mnie wielką niespodzianką – zdradziła Jej Perfekcyjność. – A jej twórca czy też twórcy pozostają dla mnie nieznani. Ciekawi mnie, prawdę mówiąc, kto się podjął tego zadania – bardzo doceniam pomysłowość i kreatywność, jaką ta osoba się wykazała.

Serwis istnieje niedługo, jednakże już doczekał się swoich wiernych czytelników. Na forum dyskusyjnym poświęconym Jej Perfekcyjności w serwisie grono.net każda informacja udostępniona na stronie jest od razu komentowana przez forumowiczów.
Sama bohaterka zamieszania docenia przede wszystkim niezwykłą znajomość środowiska LGBTQ i osób obrcających się w tymże oraz kunsz przygotowanych informacji.

– Widać wyraźnie, że osoba przygotowująca to wszystko, jest bardzo zaangażowana w swoje dzieło i poświęca mu sporo czasu – skomentowała Jej Perfekcyjność. – To mi bardzo schlebia. Uważam, że właściwie wszystkie dotychczas opublikowane informacje są naprawdę dopieszczone.

Komentatorzy dodają, że pojawienie się prześmiewczego serwisu poświęconego Jej Perfekcyjności, czy też inspirowanego jej osobą jest bardzo ciekawym znakiem. Podkreślają, że po ujawnieniu się psychopatycznej fanki Agi Woś (Aga W) z Poznania, utworzenie serwisu chocogarcon.blog.pl jest kolejnym potwierdzeniem tego, że „Jej Perfekcyjność jest fejmem”.
Jej Perfekcyjność nie odniosła siędo tych słów, jednakże życzyła swojemu alter ego Jej Performatywności „wielu odwiedzin i pozytywnych komentarzy”, twórcy serwisu zaś „wytrwałości i dużej ilości wolnego czasu”.


Nieco obsceniczny rysunek „Lody od pokoleń” ukazujący się gościom serwisu ChocoGarcon.blog.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!