Warszawa, 29 listopada 2008 – Dani-Vi wystąpi dzisiaj w klubie Utopia, w ten sposób uświetniając urodziny DJ Moondeck. Na takiej imprezie nie może zabraknąć, oczywiście, Jej Perfekcyjności.

Impreza będzie zwieńczeniem weekendowego szaleństwa, które zapowiedziała Jej Perfekcyjność. Już wczoraj wieczorem zaczęła zabawę. Jak zwykle, trafiła ostatecznie do warszawskiej Utopii, gdzie popis swoich umiejętności didżejskich dawał manager muzyczny klubu DJ Hugo. Jej Perfecyjność podkreśla, że uwielbia piątki, gdy gra podczas nich właśnie DJ Hugo.

– On potrafi wyczuć publiczność i doskonale łapie z nią kontakt – powiedziała. – Poza tym, znajduje wciąż i nadal nowe wersje starych hitów. A to o nie chodzi przecież w piątek w Utopii. No i o ten kop, którego zawsze rano od niego dostajemy, gdy zmienia klimatycznie imprezę na coś ostrzejszego…

Dzisiejsza impreza będzie zupełnie inna w charakterze. Można przede wszystkim spodziewać się niezapomnianych doznań dzięki Daniemu-Vi, czyli hiszpańskiemu skrzypkowi, który na swoim szklano-metalowym instrumencie akompaniować będzie muzyce serwowanej przez djów w Utopii. Światowej sławy muzyk w ten sposób kontynuować będzie tradycję house’owo-instrumentalnych imprez w klubie, które rozpoczął występ All-k jakiś czas temu. Tym razem jednak gość pochdzi z zagranicy i ma ogromne doświadczenie zdobyte z najlepszymi djami z całego globu.

– Powiem krótko: to będzie impreza z cyklu tych, o których się potem długo mówi – zapowiedziała Jej Perfekcyjność. – Dlatego nie mogę się doczekać tego, co wydarzy się w nocy.

Dani-Vi zaczął grać na skrzypcach w wieku 8 lat. Od roku 2004 łączy grę na skrzypcach z muzyką elektroniczną. Ma na swoim koncie występy w najlepszych klubach Hiszpanii – na Ibizie Amnesia, Pacha, Space. W Barcelonie Pacha, Opium, Catwalk, Space. Występował u boku takich DJów jak David Guetta, Wally Lopez, Jesse Garcia i Juanjo Martin. Występował w w wielu krajach: Francji, Włoszech, Niemczech, USA. Jego produkcja we współpracy z Wally Lopez’em “Burning Inside” wyniosła go na szczyty list przebojów w Hiszpanii.


Plakat reklamujący imprezę w Utopii

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!