Warszawa, 27 listopada 2008 – Informacja o zaplanowanej na 6 grudnia imprezie z cyklu Floor-Sitting Party została już rozesłana do zaproszonych przez Jej Perfekcyjność gości. Do dziewiętnastej z cyklu imprezy zostało tylko 9 dni.

Zaplanowana na sobotę impreza odbędzie się, jak zawsze, w mieszkaniu Jej Perfekcyjności na warszawskiej Ochocie. Tym razem zaproszeni goście korzystać będą z faktu zbieżności jej daty z mikołajkami. Jej Perfekcyjność już zapowiedziała wiele okolicznościowych niespodzianek, których nie zdradza nikomu. Impreza ma charakter zamknięty i jak zawsze większość informacji przeznaczona jest jedynie dla osób zaproszonych. Informacje na jej temat znajdują po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.

– Nie będę zdradzać sekretów imprezy, bo nie zależy mi na informowaniu wszystkich dokoła, co się będzie na niej działo – zapowiedziała Jej Perfekcyjność. – Publicznie mogę tylko powiedzieć, że na pewno mam przygotowane atrakcje, których zdecydowana większość gości się ani trochę nie spodziewa.

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, artystycznym wydarzeniem uświetniającym F-SP ma być występ młodego DJa, który na żywo zagra dla gości zgromadzonych na imprezie. Dodatkową atrakcją ma być zdradzenie podczas tej edycji kilku szczegółów dotyczących wielkiego wydarzenia planowanego na styczeń 2009, czyli dwudziestej edycji Floor-Sitting Party.
Na imprezie na pewno nie zabraknie ciasta wykonanego przez gospodynię. Jednakże, zgodnie ze zwyczajem panującym od jakiegoś czasu, Jej Perfekcyjność nie zdradza już wcześniej jakie będzie to ciasto.

– Zapowiada się bardzo ciekawe i dość świąteczne wydarzenie – zastanawia się twórczyni F-SP. – Mam nadzieję, że goście dopiszą jak zawsze i że zechcą znów pobawić się ze mną we Floor-Sitting Party.

19th Floor-Sitting Party rozpocznie się 6 grudnia o 22 i potrwa dwie godziny. Zaproszenie na imprezę otrzymało kilkadziesiąt osób – przyjaciół, znajomych i fanów Jej Perfekcyjności. Wśród nich nie zabraknie stałych bywalców cyklicznej imprezy, ale pojawią się także nowe osoby.

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od ponad 2 lat średnio raz na 6 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner a na żywo grał DJ Maniek. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!