Warszawa, 30 listopada 2008 – Znów wielkie wyjście do kina. Jej Perfekcyjność zabiera ze sobą kolejne kilka osób na jutrzejszy przedpremierowy pokaz filmu „Rocker”.

To kolejne, po mającym miejsce w miniony wtorek, wyjście, na które Jej Perfekcyjność zaprasza garść swoich znajomych, przyjaciół i fanów. Tradycyjne wyjścia, które mają miejsce od ponad roku, są – zdaniem organizatorki – podziękowaniem dla wszystkich, którzy „kręcą się wokół” jej osoby.

– To moje wotum dziękczynne – żartuje Jej Perfekcyjność. – Mam nadzieję, że chociaż takimi drobnymi czynami mam szansę jakoś im podziękować za radość, jaką dają mi w życiu swoją obecnością.

Znana z dokładności i pedantyczności Jej Perfekcyjność, do organizcji wyjść wykorzystuje swój kalendarz Google, który nie tylko pozwala jej kontrolować co kiedy się dzieje, ale także daje możliwość bezpośredniego zapraszania przyjaciół i znajomych na różnego rodzaju eventy. Jak sama podkreśla, kalendarz jest dla niej bardzo przydatnym narzędziem. Nie korzysta z niego jednak podczas organizacji i zapraszania na Floor-Sitting Party. Kolejna impreza z cyklu – już w sobotę.

– Mam nadzieję, że nasze jutrzejsze spotkanie będzie fajną okazją do tego, żeby chwilkę pogadać o nadchodzącym weekendzie – powiedziała Jej Perfekcyjność. – No i, z racji tego, że to komedia, da nam dużo energii na cały tydzień.

„Rocker” to komedia. Niewydarzony perkusista grupy rockowej Wezuwiusz, którego w latach 80-tych wyrzucono z zespołu, po dwudziestu latach nieoczekiwanie staje przed szansą na spełnienie marzeń o sławie. Tytułowy Rocker, to Robert „Fish” Fishman. Był perkusistą popularnego w latach osiemdziesiątych zespołu, wielką gwiazdą… dopóki go nie wykopano. Minęły dwie dekady i Fish postanawia wrócić na szczyt dołączając do zespołu swojego siostrzeńca. Fish ma nawyk grania nago, dzięki czemu A.D.D stają się internetową sensacją. Ruszają w pierwszą trasę koncertową, a towarzyszy im Kim, mama Curtisa. Przed Fishem życie, za którym tęsknił. Latami marzył o powrocie do rocka, ale nowe doświadczenia uświadamiają mu, że może to już nie dla niego. „Rocker” to historia faceta, który dostaje drugą szansę. Ma możliwość zrealizowania marzenia i zrobienia tego, do czego został stworzony. Tak my się przynajmniej wydaje. Producentami filmu są Tom McNulty (21 Laps Entertainment) i Shaw Levy – reżyser takich filmów, jak „Noc w muzeum” („Night At the museum”), czy „Fałszywa dwunastka” („Cheaper by the dozen”).


Plakat reklamujący film „Rocker”

/Rzeczpospolita/

Wypowiedz się! Skomentuj!