Warszawa, 19 października 2008 – Dokładnie tysięczny wpis pojawił się dzisiaj na fotoblogu Jej Perfekcyjności. 637 dni istnienia fotograficznego pamiętnika oznacza także ponad 6390 zdjęć dostępnych publicznie dla każdego zainteresowanego.

Jubileuszowy wpis dotyczy siódmych urodzin klubu Utopia „We turn 7”, które minionej soboty świętowano przy ul Jasnej 1. W imprezie wzięła udział także Jej Perfekcyjność, która na kilku fotografiach uwieczniła siebie i swoich znajomych, przyjaciół i fanów w klubie. 15 zdjęć z wydarzenia dopełniło tylko ważnego wpisu. Sama Jej Perfekcyjność podkreśla, że nie przypuszczała, że taka okrągła liczba nadejdzie tak szybko.

– Zakładając fotobloga, w ogóle o tym nie myślałam – stwierdza. – Przecież początkowo chodziło tylko o dopełnienie obowiązku w ramach akcji Nadchodzi4… Jak zwykle, wyszło z tego coś zupełnie innego, niż zakładałem.

Nadchodzi4 to akcja promocyjna, tzw. tryvertising, w ramach której najmłodszy operator telefonii komórkowej w Polsce promował swoje wejście. Użytkownicy, wytypowani w Warszawie i Trójmieście, mieli przez trzy miesiące za darmo korzystać z nowej sieci w zamian za pewne zobowiązania, dotyczące m.in. prowadzenia fotograficznego pamiętnika w internecie. Do akcji wytypowano wówczas ograniczoną liczbę osób a wśród nich znalazała się Jej Perfekcyjność. Fotoblog ruszył 21 stycznia 2007.
Od tamtej pory, codziennie trafia na niego średnio 10 zdjęć i conajmniej jeden wpis.

– Czytelnictwo fotobloga jest spore – komentuje Jej Perfekcyjność. – Niektórzy znajomi domagają się czasem, by coś się na nim pojawiło. Mam wrażenie, że czasem traktują go, jak pamiętnik pewnego „środowiska”, pewnej grupy koleżeńskiej. To bardzo miłe, że tak się do niego przyzwyczaili.

Z okazji tysięcznego wpisu Jej Perfekcyjność… nie planuje żadnej celebracji. Wyjaśniła, że nie ma dużego znaczenia ilość wpisów, bo nie tworzy pamiętnika „dla ilości zdjęć czy wpisów na nim”, tylko po to, by lepiej zapamiętać i opowiadać swoje życie sobie samej i innym zainteresowanym.
Redakcja JejPerfekcyjnosc.blox.pl życzy wszystkiego najlepszego i wielu tysięcy kolejnych wpisów.


Fotoblog Jej Perfekcyjności z tysięcznym wpisem

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!